PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30522}
6,7 48 975
ocen
6,7 10 1 48975
5,7 11
ocen krytyków
Szklanką po łapkach
powrót do forum filmu Szklanką po łapkach

1/10

ocenił(a) film na 1

Tak głupi ten film, że brak mi słów :D:D:D

ocenił(a) film na 6
Andreas0701

yyy, bo na tym polega specyfika tej komedii? A dawanie 1, za to, że się nie zrozumiało jest wyrazem zaawansowanego trollizmu. I nie wiem, czemu jape cieszysz? podobał ci się?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
luk11c4

No brak mi słów :p

ocenił(a) film na 7
Andreas0701

A może argumentów?

Andreas0701

Nie no film nie jest zły ale niektórzy może poprostu nie lubią takiego rodzaju humoru jeśli chodzi o taki rodzaj żartu to zobacz sobie hot shot 2 jeśli nie będzie ci sie podobał to znaczy że poprostu nie lubisz takiego gatunku komedi a dawanie oceny 1 jest zeczywiscie nie namiejscu to tak jakbys filmowi ktory ci sie podobał dawał 10 a ten który nie przypadł ci do gustu 1.

ocenił(a) film na 1
PlopiX

Wreszcie NORMALNA odpowiedź -dzięki :) Kiedyś, dawno temu, uwielbiałem ten rodzaj humoru i po obejrzeniu jakiegoś filmu tego typu, a było ich sporo, były niejako w modzie, długo przypominaliśmy sobie nawzajem z kolegami poszczególne sceny, i "laliśmy"jak to się mówi potocznie, ale widocznie po latach już mi się przejadły.
Innego wytłumaczenia nie widzę, bo sam sobie się dziwię. Naprawdę.

ocenił(a) film na 9
Andreas0701

Ale to nadal nie jest powód do dawania oceny 1

ocenił(a) film na 9
volpi

Oczywiście. To doskonała parodia

ocenił(a) film na 9
Andreas0701

Rozumiem doskonale dlaczego wystawiłeś 1. Komedie z Panem Nielsenem są specyficzne, nie oszukujmy się. W ich przypadku nie można wystawić ocen między 3-6. Poczucie humoru jest specyficzne, więc albo się komuś podobają i śmieszą (ja osobiście je uwielbiam) i wystawia wysoką notę, albo kompletnie nudzą i nie dają powodu do śmiechu, dlatego inni wystawiają najniższe noty. Skoro Tobie się nie podoba i nie śmieszy zawarty humor, to niska ocena jest uzasadniona :] Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
JeffJoker92

Większość jego komedii taka jest, ale ta jest jednak słabsza- szczegolnie scena finałowa.

Andreas0701

Swego czasu śmieszył, dzisiaj już nie, komedie często mają to do siebie, że odnoszą się do bardzo konkretnego przedziału czasowego, często wyszydzają inne gatunki powstałe w tym samym czasie. Uważam, że ten film nie zasługuje na ocenę 1/10, gdyż w swoich latach spełniał zadaną mu rolę. Komedie często z założenia mają być głupawe, takie były od początku kina, tu przytoczę filmy z Chaplinem. Dzisiaj już nie śmieszą, ale to nie znaczy, że są bezwartościowe, uważam, że twoja ocena jest niesprawiedliwa.

PlopiX

To właśnie sens. FILM MA BYĆ "GŁUPIM"
ponieważ to nie jest teoria naukowa-wideo, tylko komedia
absurdalny humor, wyolbrzymianie i nabijanie się z filmów dla głupawki widzom
uściślając bardziej - jest to parodia.
Zanim obejrzy się film - czyta się jego opis.

Więc film ten, jako dzieło zasługuje zdecydowanie na wyższą ocenę, niż 1
z tego co wiem tu (na filmweb) ocenia się film a nie widzimisię, czyli osoba, która daje 1/10 po prostu nie potrafi oceniać
tak samo, jak ludzie w portalach wideo oceniają to, że się nie zgadzają z czyimś zdaniem, gdy tu ocenia się wstawki!
stopniowe wyróżnianie z filmu dóbr.
1 = kompletne nic, brak zgodności z tytułem i opisem, więc jest to ocena po prostu durna.

np.:
+5 (przynajmniej średnia, że faktycznie to jest ta "komedia") do tego, że komedia wywołała to, co powinna - śmiech
+1 do przekomicznej, parodiowej gry aktorskiej
+1 do pomysłu na parodię, wybranie epickich zachowań, reakcji lub/i momentów do sparodiowania
opcjonalnie +1 do tego, że to oglądałeś parę razy i wciąż Cię bawiło - klasyka
itp.
tak się przykładowo selekcjonuje ocenę komedii
Każdy film ma coś w sobie, więc 10 używa się, gdy ujrzysz naprawdę coś, naukę, co oświeci ci drogę życia
a 1, jeżeli film to kompletne kłamstwo - brak tego, co było w tytule, opisie i w ogóle.
Nie spotkałem się nigdy z czymś takim, by zasługiwało na ocenę 1

Andreas0701

Tylko dlaczego jakis matoł przetłumaczył tytuł 'spy hard' na szklanka po łapkach - rozumiem, że tytuły amerykanskich filmów są tłumaczone w zakładach psychiatrycznych...

Dormant

Bo tytuł polski brzmi ? Szklana pułapka ? I żeby było podobnie ?

Dormant

Dlaczego jakiś matoł na filmwebie uważa, że wszystkie tytuły filmów się TŁUMACZY? Niektóre tytuły tłumaczone brzmiałyby tragicznie, dlatego nadawane są nowe, polskie tytuły, a nie żadne TŁUMACZONE.

John_Melendez

No niektóre brzmiały by idiotycznie, ale nawet jak można normalnie przetłumaczyć co by wyszedł w miarę dobry tytuł to oni i tak dadzą inny.

Dormant

to nie jest przetłumaczony tytuł. to jest polski tytuł.
Inna sprawa

ocenił(a) film na 8
Andreas0701

Dać dziadkowi internet... Polecam poczytać o kryteriach ocen, zaznajomić się z portalem, gatunkami filmowymi - a dopiero później zabierać się za ocenę filmów. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
JizzyBones

Daj spokój kolego. Juz po sposobie pisania widać, że ten domorosły krytyk filmowy ma za nic czyjeś zdanie i netykiete. Po pierwszym komentarzu już widać, że chciał zaistnieć i zrobić 'sensację', co zreszta dobrze skwitowałem, że trolluje.

ocenił(a) film na 2
Andreas0701

No kiepski...coś jak rodzimy serial...z polszmatu...

nightgale

Trzeba rozróżniać kategorie filmów, a później brać się za ocenianie.

ocenił(a) film na 2
pawlodar_10

Rozróżniam.
I wiem co to jest parodia.
I wiem też co to jest kiepska parodia.
Oczywiście , komuś się to może podobać.
Mi nie.
Stąd i ocena.

ocenił(a) film na 1
nightgale

BRAWO.

ocenił(a) film na 7
nightgale

Ale to jest parodia.

ocenił(a) film na 8
nightgale

Zgadzam się ,my dresy musimy się trzymać razem:))))))

ocenił(a) film na 9
nightgale

? Gdyby nie ten "polszmat" wielu fajnych filmów byś nie obejrzał. Trochę szacunku

ocenił(a) film na 2
major_xx

Powiedz no mi w takim razie ile DOBRYCH filmów widziałeś na Polsacie po raz pierwszy ?
Jak już nawet się szarpną na coś co się da oglądać to z najmniej dwuletnim poślizgiem.
To lepsze filmy trafiają się na AleKino , FilmBox , CBS a nawet na TVN7 czy o zgrozo Pulsie.
A przecież budżety tych stacji są absolutnie bez porównania do budżetu Polsatu.
Kiedyś poziom starał się trzymać TVN ale od jakiegoś czasu ta stacja pikuje w dół jak lawina.
I niech nie zwalają winy na kłopoty finansowe .
Stacja nie zeszła na psy z powodów finansowych tylko wpadła w kłopoty kasowe bo zeszła na psy.

ocenił(a) film na 8
Andreas0701

Chyba najlepsza parodia filmów jaka kiedykolwiek powstała.

ocenił(a) film na 7
vjankuv

Film bardzo śmieszny i nigdy nie dał bym mu oceny 1,śmieszne teksty miny daje jak na komedie 7/10 za mojego ulubieńca Weirda Al Yankovica który występuje w początkowym intro.:)

ocenił(a) film na 9
vjankuv

No właśnie!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andreas0701

Zgadzam się, beznadzieja totalna, nic tu nie śmieszy, raczej irytuje,zobaczysz nas zaraz schejtują, ale naszs zdanie mamy i tyle, pozdrawim Andreas:-)

ocenił(a) film na 1
nathalie34

DZIĘKUJĘ.
Właśnie: to NASZA opinia!

ocenił(a) film na 1
Andreas0701

Dziękuję za zaproszenie do grona znajomych :-)

ocenił(a) film na 8
Andreas0701

Ocena na poziomie

ocenił(a) film na 9
Walka_dalej_trwa

właśnie....

ocenił(a) film na 9
Andreas0701

Przecież to parodia.... jedna z najlepszych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones