PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104189}

Szkoła rocka

The School of Rock
6,7 49 486
ocen
6,7 10 1 49486
6,9 16
ocen krytyków
Szkoła rocka
powrót do forum filmu Szkoła rocka

ROCK!

użytkownik usunięty

nie rozumiem dlaczego ciągle piszecie że rocka już nikt nie słucha bo to czysta bzdura. Tak,
prawda teraz wiele osób słucha techno,rap, a przede wszystkim pop, ale ja jestem
najlepszym przykładem, że rock jeszcze wiele osób słucha! ja mam 13 lat i wiem b. dużo o
rocku, a zwłaszcza polskim, mój tata był punkiem. Moi znajomi też słuchają rocka :)
Co do filmu czy ktoś wie gdzie jest z napisami lub lektorem?

ocenił(a) film na 6

Tez mam 13 lat i moj tata mial kapelke metalowa garazowke.Ale ja jakos slucham przede wszytskim METAL PUNK :) ta rocka troche mniej

ocenił(a) film na 10

i tu sie zgadzam! zauwazylam ze ostatnio coraz czesciej ludzi dopada magia rocka. u mnie w szkole, w gimnazjum wydaje mi sie ze wiekszosc slucha rocka, heavy metalu. po wielu ludziach widac ze kreuja sie na rockowcow, nosza koszulki z roznych zespolow, glany, kostki wiec nie wszystko jeszcze stracone ;)

jak 13 latek może się wypowiadać o rocku? Może coś przeoczyłem w swoim życiu ale sam w wieku 13 lat gówno wiedziałem o rocku i teraz nie mogę powiedzieć, że wiem bardzo dużo, może to przez Twojego ojca takiś wykształcony w tej dziedzinie.,

ocenił(a) film na 7
owdziej

Moze jak Ty miales 13 lat, Internet nie szalal na taka skale? Nie wystarczylo wpisac koncertu na youtube, czy sciagos canbie plyte z neta, trzeba bylo poszukac kogos, kto sie znal i mial dostep do muzyki, bo w wieku lat 13 za duzej gotowki sie nie ma. Znakomicie, ze rosnie kolejne pokolenie, ktore bedzie sluchac rocka, a im wczesniej zaczna, tym lepiej. A film zajebisty!

wojtek111130

teraz poza rockiem zacznij się interesować metalem, nie Death Metalem, nie mordowrzaskami a innymi Power, Gothic czy innymi, w których przesłanie jest podstawą.

ocenił(a) film na 8
owdziej

Ja uważam, że połowa z tych, którzy nasz glany kostki i inne duperele naprawdę słucha Spice Girls, a stylizują się tak dlatego, że w Polsce osoby słuchające takiej muzyki postrzegane są jako dojrzalsze, bardziej wartościowe. Ja chodzę jak każdy, ale kocham rocka i nie wyobrażam sobie, żeby mi ktoś nie pozwolił słuchać muzyki.
Prawdziwi słuchacze rocka niestety umieraja. A ci o których mówicie to w większości plastiki które trochę ewoluowały.

ocenił(a) film na 8
bleble1

I zgadzam się. Jeżeli masz 13 lat nie możesz nawet wiedzieć co to za muzyka. To że znasz tytuły piosenek i zespołów to fajnie, ale nie do końca o to chodzi.

bleble1

nieprawdaż? Przy tej muzyce trzeba by było się urodzić niżeli jej tylko słuchać

użytkownik usunięty
bleble1

nie prawda, na prawdę mnie wkurza jak ktoś skreśla kogoś skreśla bo jest młodszy i nic nie rozumiem ale to nie ma sensu Ja mam 14 lat i dobrze znam przekaz piosenek rockowych bo się tym interesuje albo po prostu to czuje.

użytkownik usunięty

przepraszam
*nie prawda! na prawdę mnie wkurza jak ktoś skreśla kogoś bo jest młodszy i ''nic nie rozumie'' ale to nie ma sensu Ja mam 14 lat i dobrze znam przekaz piosenek rockowych bo się tym interesuje albo po prostu to czuje.

ocenił(a) film na 3

nie wiem co macie do rapu ?
to według was jakiś podgatunek ?
pewnie jedyny raper jakiego znacie to Peja ...
Rozpisujecie się, że rośnie nowe pokolenie, nie wszystko stracone...
Ale co ma być stracone? uważacie się za jakiś zbawców, a nas tych "złych", którzy pieprzą wam wymarzony świat?
Jeżeli o to chodzi w "waszej" muzyce, to naprawdę pełen podziw ...

ocenił(a) film na 8
LeVys

Za tych złych uważamy przedstawicieli switaśnego-gej-popu.
Rap jest nawet całkiem w porządku, ale Peja to nie raper.
A za stracone uważam, jeżeli ktoś z takich ludzi bierze przykład i stawia ich na życiowym piedestale.
Nie cierpie tylko hip-hopu. Marna podróba rapu mówiąca tylko o tym jak źle się żyje na dzielni.

A co do tej 14 latki: Za 4 lata powiesz, że gówno z tego rozumiałaś, ale rozumiem cię. Każdy sam do tego musi dojżeć

ocenił(a) film na 3
bleble1

Rozkwit rapu w Polsce miał miejsce, jak ja byłem gówniarzem i muzyki nie słuchałem, teraz nie ma co się oszukiwać, większość osób słuchających rap czy hiphop są uważani za "dresów", którzy potrafią tylko wykazać się głupotą.
I faktycznie 80% osób taka jest,nie ma co oszukiwac naszych realiów, co jest bardzo przykre. Tym bardziej, że ci współcześni "twórcy" potrafią "tworzyć" tylko o zalegalizowaniu, je**niu policji i innym tym podobnych ideach, co jest bardzo smutne :/

ocenił(a) film na 7
LeVys

http://www.youtube.com/watch?v=N_UGFLT0VMY

Ta piosenka w pełni oddaje to co mam ochotę teraz napisać.
PS mam 16 lat.

ocenił(a) film na 3
Hrystek

Mógłbym wiedzieć co do tego ma Twój wiek ?
Czy Wy na prawdę jesteście tak "zacofani", że jeżeli macie 16 last i słuchacie metalu/rocka to jesteście jacyś nadprzeciętni ?
Dla mnie możesz mieć 30/40 lat i możesz słuchać tej muzyki, ale czasem nie rozumiem osób wypowiadających się na tym forum :|
W sumie to samo tyczy się innych postów w tym wątku.

ocenił(a) film na 8
LeVys

Nie. Ja nie mam nic do młodszych, ale wiem z własnej autopsji, że niezależnie od wieku ZAWSZE będziesz się śmiał z tego, kim byłeś 3-4lata temu i pewnie kiedy będę miał 20 a potem 25 będzie tak samo

ocenił(a) film na 3
bleble1

Widzę pomysły czerpiesz z demotów, ale mniejsza o to .
W sumie co Twoja wypowiedź miała wnieść, bo nie za bardzo rozumiem/

ocenił(a) film na 8
LeVys

Nie... akurat na tę myśl już wpadłem kiedy zacząłem dawać pierwsze komentarze w tym temacie. Mówię serio. A to była taka ekfraza do Twojej skargi na 16-latków wywyższających się nad innych.

ocenił(a) film na 3
bleble1

mhm, chyba rozumiem.

ocenił(a) film na 7
LeVys

Taki tam sygnał dla tych starszych wyjadaczy, że jest jeszcze pokolenie które będzie słuchało tej pięknej muzyki aż nie ogłuchną albo umrą.

Hrystek

Albo po prostu zwykłe przechwałki :)
"Mam 12 lat i nienawidzę popu, techno o matko jaka to masakra w tym radiu i koleżanki się ze mnie śmieją ale ja się nie poddam kocham Metallicę za to Nothink Els Maters (czy jak to tam się pisze) i resztę tych super zespołów Pink Flod i Quen, a Nicky Minaj i Justin są okropni!" Teraz tylko podziwiajcie ją jaka wspaniała... no błagam! Wszędzie to samo...
PS. Wszystkie błędy są celowe, ale pewnie i tak ktoś mi je zacznie wytykać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones