Podobne filmy do fabuły i motywu filmu "szkoły uczuć"

ostatnia wypowiedź: tolerancja91
monia446 monia446
ocena: 10

Mam pytanie:)Zna ktoś może podobny film z motywem takim jaki jest w "Szkole uczuć"?Albo czy może mi ktoś polecić rónież piękny film i wzruszający jak "szkoła uczuc"?:)Byłabym b.wdzięczna:-)

• tisia18 tisia18

polecam film o podobnej fabule GDYBY JUTRA NIE BYłO polecam gorąco i wiecej łez ci popłynie na tym filmie niz na szkole uczuc

• Paulinna97 Paulinna97
      ocena: 8

tak GDYBY JUTRO NIE BYLO to bollywoodzki film ale jest b.piekny i wzruszajacy posmiac sie czasem tez mozna ;)

• kucyk_2 kucyk_2

Filmy o podobnej fabule? Hmm, nie znam ich za dużo, ale kilka jest ;)
    Na przykład klasyczne "Love Story", "Miłość w Nowym Jorku" czy "Słodki Listopad"... Piękne filmy :)
    Pozdrawiam!

• Yamadaa Yamadaa
      ocena: 7

Tak 'Słodki listopad' bardzo dobry ;D

• zebra3406 zebra3406

A ja jeszcze znam Keith .. piękny film, bardzo na nim płakałam. polecam !!!

• menia7 menia7

również polecam! jeden z moich ulubionych filmów :]

• monisia2425 monisia2425

http://www.filmweb.pl/person/Nicholas+Sparks-11262

Szczególnie polecam 'Ostatnia piosenkę'. Nie lubię Miley Cyrus, ale film jest rewelacyjny!

• Nudyy_ Nudyy_
      ocena: 9

Czytałam książkę, bardzo wzruszająca! Zakochałam się w niej. Chociaż okładka z Miley Cyrus nie wyglądała zachwycająco.

• Yamadaa Yamadaa

Polecam także za 'wcześnie umierać 'z Julia Roberts .

• FankaKina0016 FankaKina0016

Ja wole filmy o nastolatkach są bardziej ekscytujące...haha ja polecam "zakochana złośnica", "historia kopciuszka", "popstar"- to jest świetne ale trudno dostępne przynajmniej dla mnie.. na razie tyle jak cos to spokojnie mogę podać jeszcze z 10 ,, pozdrawiam

• olcia11444 olcia11444

polecam inne filmy oparte na książkach Sparksa, na przykład "Wciąż ją kocham" :)

• grey_apple grey_apple

To ja do tej całej listy jeszcze dodam Szkole uwodzenia.

• Mona_Linka Mona_Linka

Może nie podobne, ale równie romantyczne i piękne, które z pewnością bym poleciła to: Trzy metry nad niebem (osobiście bardziej podobała mi się wersja hiszpańska niż włoska), Jeden dzień, Pamiętnik, Czekając na wieczność... jest tego cała masa, ale te akurat ostatnio odświeżałam ;) No i oczywiście gorąco polecam Keith!!

• ufo254 ufo254

Jedyny bardziej wzruszający od Szkoły uczuć to Pamiętnik - oba filmy to ekranizacje Sparks'a więc mają wiele wspólnego. Polecam jak najbardziej !!!!

• Laura97 Laura97

"Tres metros sombre el cielo" uwielbiam ten film :)

• snovika snovika

PAMIETNIK, o tak piekny film... ogladalam go juz kilka razy, a za kazdym razem, gdy na niego trafiam, ogladam go z zapartym tchem.

• $user użytkownik usunięty

"Sekai no chûshin de, ai o sakebu" film ma ten sam motyw ale jest bardziej mroczny i powiedział bym trudniejszy w odbiorze ale naprawdę wart zobaczenia, jest jeszcze jego koreańska wersja "Parang-juuibo" ale jego polecam bardziej ze względu na porównanie z wersją japońską.

• awrel awrel

http://www.filmweb.pl/film/Miłość+bez+końca-2006-285868 Miłość bez końca z Amandą Peet

• firework106 firework106

Keith-bardzo podobny.

• edwin20 edwin20

Keith podobny?? WTF??

• Neokatechumen Neokatechumen

Malowany welon

• gaki1 gaki1

dzieki za dobry temat

• snovika snovika

jak dla mnie slodki listopad

• sylwucha1210 sylwucha1210

Now is good boski jest . <3

• kasiunia_nr1 kasiunia_nr1

jeżeli jeszcze czujesz niedosyt proponuje "ósmoklasiści nie płaczą''

• dominika13337 dominika13337

Tak "now is good" jest meeeega <3 i bardzo podobny do szkoły uczuc porusza za serce

• Galaktyka Galaktyka

Titanic to świetny film, popłakałam się na tym.

• xmas78 xmas78

''Now is good''

• xmas78 xmas78

http://www.filmweb.pl/film/Now+Is+Good-2012-627415

• izusia1201 izusia1201

NOW IS GOOD , MOJE ŻYCIE BEZE MNIE , ODROBINA NIEBA

• xxClaudCaxx xxClaudCaxx

Szukam filmów o miłóści ale , ktorą poprzedzała " nienawiść " . Bohaterowie najpierw się nie lubili itp a potem połączyła ich miłość ??Znacie takie dokładnie z takim motywem ?

• KitsuneXD KitsuneXD
            ocena: 6

Ósmoklasiści nie płaczą co prawda o dzieciach i aż takiej dużej nienawiści nie ma aczkolwiek głowni bohaterowie się nie lubią.Bardzo polecam ten film .:) Chwytający za serce.

• bala555 bala555

Now is good, także polecam, wzruszający !

• pati511 pati511

NOW IS GOOD! Zdecydowanie dobry film. I bardzo dobra aktorka. Świetnie sobie poradziła w roli.
          http://www.filmweb.pl/film/Now+Is+Good-2012-627415

• bala555 bala555

If only też fajny :)

• longer1231 longer1231

Norman (2010) porusza problem i choroby nowotworowej i problem borykającego się z tym dojrzewającego nastolatka.
    http://www.filmweb.pl/film/Norman-2010-488647

• $user użytkownik usunięty

Osobiście nie polecam filmu "Keith", za to "Pół na pół" moim zdanie bardzo dobry, momentami zabawny, ale bardzo poruszający

• golden170 golden170

Nie wiem czy tu pisze, bo dużo tu komentarzy,ale film ODROBINA NIEBA, jest świetny. (:

• tolerancja91 tolerancja91

a ja polecam jeden dzień - cudowny film o relacjach między ludźmi, którzy się cały czas mijają, nie mogąc trafić na odpowiedni moment,aby być razem... nie no, to naprawdę świetny film, polecam, polecam!!!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true