PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33295}

Szkoła uczuć

A Walk to Remember
7,5 234 986
ocen
7,5 10 1 234986
4,2 13
ocen krytyków
Szkoła uczuć
powrót do forum filmu Szkoła uczuć

Na pewno warto obejrzeć, niektórzy się nawet wzruszą, ale dla mnie zbyt przesłodzony (zwłaszcza główna bohaterka), a sam pomysł zapożyczony z wielu innych historii po trochu (to akurat "wina" autora). Na pewno wnosi nowe detale, ale nie całkiem nowa jakość. Ja się w nim nie zakochałam, niestety.

ocenił(a) film na 4
unknown80

Zgadzam się. Niekiedy to było tak niedorzeczne, że nawet się śmiałam (oczywiście na koniec - aż tak bezduszna nie jestem ;)) np. dla mnie niedorzecznością było to, że główny bohater wyśmiewał się z Jamie, z jej ubioru, postawy, wartości, a kiedy zobaczył ją na scenie (w pięknej sukni, fryzurze i makijażu) uświadomił sobie nagle, że darzy ją uczuciem. Co ? Naprawdę, mnie osobiście ten film nie przypadł do gustu, a bardzo lubię melodramaty. Jeden ze słabszych, jakie widziałam.

fly_lark

To, że suknia i makijaż spowodowała nagłe oświecenie to akurat mnie nie dziwi - wszak faceci są wzrokowcami ;) Ale przecież nie pozbawionymi serca i głębszych uczuć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones