PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612}

Szkoła uwodzenia

Cruel Intentions
6,6 139 035
ocen
6,6 10 1 139035
5,9 11
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia

:)

użytkownik usunięty

nie uważacie, że ten film jest jak na swoją jakośc jest zapomniany? bo wg mnie jest mega cudowny
. mam jeszcze do was pytanie, pod koniec filmu jak Kathryn czytała dziennik Sebastiana było
napisane : Jestem Dzi*ką i Kathryn wbija naszej przyjaźni nóż w plecy. kto to napisał , czyli tak
naprawde Sebastian nie lubił Kathryn i obrażał ją w swoim dzienniku? a to Kathryn wbija naszej
przyjaźni nóz w plecy dopisała Cecile bo ona jej to podała? z góry dziekuje za wytłumaczenie ;3

użytkownik usunięty

miło by było jakby ktoś kur...a odpisał.

użytkownik usunięty

Opanuj konie... Skoro to był JEGO dziennik, to wiadomo, że to ON był autorem tychże słów. Dla mnie logiczne.

użytkownik usunięty

też mi się tak wydawało, ale nie rozumiem tylko tej kwestii czy on ją w końcu lubiał czy nie. w końcu ją tak od najgorszych obrażał. czyli ta ich więź była fikcyjna?

ocenił(a) film na 8

Nad jej zdjęciem był nagłówek: "My love". Myślę, że to wyjaśnia wszystko. Kochał ją i był zasmucony, ponieważ wiedział, że ona nie jest zdolna do miłości (a przynajmniej tak mu się zdawało, bo jak wiemy z pilota serialu to nie do końca prawda) i ze względu na drogę autodestrukcji, którą obrała. Mimo, że jakaś część niego ją podziwiała. Był rozdarty. "Jestem dziwką"- przecież ona sama tak o sobie mówiła. To nie były jego słowa, lecz projekcja jej własnych myśli. Wydaje mi się, że ten film a szczególnie motyw jego dziennika nie został należycie ukazany przez to wiele osób nie ma pojęcia o drugim dnie tego filmu. A tak naprawdę największą stratę poniosła Kathryn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones