PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575916}

Szpieg

Tinker Tailor Soldier Spy
7,1 72 294
oceny
7,1 10 1 72294
7,7 28
ocen krytyków
Szpieg
powrót do forum filmu Szpieg
damianczypek

sam jesteś beznadziejny

ocenił(a) film na 1
Kukulkan

film i ty też

ocenił(a) film na 9
damianczypek

Czy to naprawdę takie g***o?? Czytałam, że film jest świetny.

ocenił(a) film na 10
czort2110

To nie jest rada dla każdego. Porównaj opinie innych - film zbiera najgorsze i najlepsze komentarze; ma zarówno gorących zwolenników, jak i krytyków. Myślę, że to jest jakaś rekomendacja - rzeczy ważne nie pozostawiają obojętnymi.
Dla mnie był to bardzo przyjemny, znakomity seans, ale stęskniłem się za kameralnym kinem europejskim. Da innych może to być rozczarowanie.

ocenił(a) film na 9
ravQ

Nie ma co, obejrzę!

ocenił(a) film na 10
czort2110

Jedno masz już z głowy - nie nastawisz się na megahit z zestawem hollywoodzkich atrakcji. Napisz później, co sądzisz, trzeba windować poziom dyskusji :)

damianczypek

Wiszę, że poziom dyskusji na forach FW od jakiegoś czasu leci na ryj.

Oj, debilnieje nam społeczeństwo...

ocenił(a) film na 9
Loki

Fakt, faktem, rozmowa miałabyć chyba na temat filmu ;)

Loki

Ja mam wrazenie ze debilnieja nam pokolenia. Im młodsze tym głupsze i nastawione na płytszą rozywkę, z milionem migających klatek na sekundę.

sever

A ty co sobą reprezentujesz ? Zachowujesz się jak internetowy napinator. Potrafisz tylko dowalić innym, wymądrzać się niczym wielka głowa która w środku pewnie ma sporo miejsca bo rozumu na pewno nie. Tak właśnie trolle karmią swoje ego dowalaniem innym. A więc pozwólmy trolowi się dowartościować.

ocenił(a) film na 9
damianczypek

zbierasz punkty? lepiej byłoby napisać no, więcej osób zajrzy. to film dla osób starej daty. film o szpiegach, a nie wybuchają zegarki, do tego nie pojawia się Q? mnie zszargało nerwy. opłacało się zaczekać na rodzimego, opieszałego dystrybutora.

ocenił(a) film na 9
drumsand

Czy tylko dla ludzi starej daty? Ja w każdym razie stary nie jestem, a film bardzo mi się podobał ;P

ocenił(a) film na 9
IceMan2991

starej daty w świecie, gdzie zeszłoroczny hit to już klasyka :) Cieszę się, że Ci się podobał :)

ocenił(a) film na 9
damianczypek

ja rozumiem, że film może się nie podobać, bo jest dosyć specyficzny, ale niech ktoś taki sobie daruje te prowokacje i nie przychodzi tu nie pisze "boooshe co za gownoo, najgorszy film jak widzialem', bo krew człowieka zalewa.
Jak słyszę też o ludziach, którzy poszli na to kina oczekując nie wiadomo czego, Bonda? Bourne'a? i wychodzą w połowie seansu to nie mam pytań, tak Miltonem pojadę.

ocenił(a) film na 10
blaise1992

Jak słyszę takie rady, to idę do kina.
Ciotka-dewotka też radziła mi się kiedyś trzymać z dala od używek i dziewcząt przed ślubem... A na poważnie, kiedyś posłuchaliśmy rady innych turystów we Lwowie, by nie odwiedzać Drohobycza, po nic nie ma - potem spotkaliśmy podobniejszych nam ludzi, którzy pokierowali się własnym przekonaniem... Do dziś żałujemy.

ocenił(a) film na 9
ravQ

A ja właśnie między innymi dzięki temu, że przeczytałam, że film jest inny, niż te wszystkie akcje i wybuchy, nabrałam ochoty, żeby go zobaczyć ;)

ocenił(a) film na 10
czort2110

Nie ma już filmów, książek, produktów, żarcia dla wszystkich ludzi na całej planecie - nawet USA już się tego nauczyły.

ocenił(a) film na 9
ravQ

Może to lepsze - jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

ocenił(a) film na 10
czort2110

To czekam na wrażenia z filmu! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
ravQ

No i się dorwałam do 'Szpiega'. Jak dla mnie świetny. Bardzo mi się podobała gra aktorska i klimat.

ocenił(a) film na 10
czort2110

Czyli jednak witamy w klubie miłośników!

ocenił(a) film na 9
ravQ

Jak najbardziej:)

ocenił(a) film na 3
czort2110

A ja nie lubię wybuchów w filmach a mimo to ten film uważam za słaby. Straciłem 2 godziny i żałuję że nie przeczytałem tego tematu wcześniej. Gość dał dobrą radę.

ocenił(a) film na 3
Boskigrom

Zgadzam się; emocje jak na grzybach!!! Tylko niech mi tu żaden z inteligentów czujących "mocniej" i "bardziej" nie wyskakuje ze złotymi radami typu: wybieraj filmy mniej ambitne...

damianczypek

Za późno. Niestety już obejrzałem. Poza obsadą nie ma tu nic ciekawego.

ocenił(a) film na 1
Kulfonidas

Ciesze się ze masz podobne odczucia.

ocenił(a) film na 7
damianczypek

Człowiek oceniający filmy takie jak Matrix i Pulp Fiction na 3, Skyfall na 4, Skóra w której żyję na 2, nie jest dobrym źródłem od którego warto brać rady. A zwłaszcza gdy ocenia film taki jak Sztanga i Cash na 10... Zrób przysługę ludzkości i zacznij oceniać filmy rozsądnie... Ten film nawet jeżeli się nie podoba zasługuje co najmniej na 5. Gra aktorska, obsada, czy klimat wychądzą ponadprzeciętnie. Bez żadnych obraz i fochów uważam że powinieneś być bardziej obiektywny.

ocenił(a) film na 1
SladeDeathstrokeWilson

Niestety nie przekonuje mnie ten film,Nudzę się na nim.W 11 jest ciekawsze,serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones