PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627751}

Sztanga i cash

Pain & Gain
6,3 72 238
ocen
6,3 10 1 72238
5,1 16
ocen krytyków
Sztanga i cash
powrót do forum filmu Sztanga i cash

Już dawno nie oglądałam takiej miernoty. Głupi film o jeszcze głupszych ludziach, polany sosem american dream. Ledwo dosiedziałam do końca. Ani to komedia, ani dramat, ani thriller - sama nie wiem co? Pastiż? Też nie. Dziwię się, że niektórzy doszukują się w "dziele" drugiego dna i jakiejś filozofii. Ja tam niczego nie dostrzegłam choć bardzo się starałam. Ale może po prostu takie nad wyraz ambitne kino nie jest dla mnie. Wolę - Jak upolować smoka. 10 razy bardziej.

ocenił(a) film na 7
sawbona

ambitne kino? to jest opowieść oparta na faktach w większości. Lepiej wiedzieć jacy ludzie zyją do okoła Ciebie.

ocenił(a) film na 7
sawbona

Skup się może faktycznie na bajkach bo filmów oceniać to nie potrafisz :)

ocenił(a) film na 4
suchymax2

Faktycznie się skupię. Bo sztanga i balanga jest widocznie dla bardzo wybitnych odbiorców, tak jak ty - oczywiście.

ocenił(a) film na 8
sawbona

to pomyliłas filmy, bo to jest akurat sztanga i cash.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
mkk3a

BEZNADZIEJNY FILM I KAZDY KTO TU KOMENTUJE MA RACJE ZE TO DNO, NIC TAM NIE PASUJE I NIE ŚMIESZY. SRY ZA CAPS. PRACA.

ocenił(a) film na 7
Bizzaro

beznadziejny film to nie był, beznadziejnie za to jednak potrafisz oceniać filmy.

szału nie zrobił film, ale wielu osobom się podobało bo przecież to film familijny, komediowy.
naucz sie oceniać bo widziałem prawdziwe gnioty i je oceniałem na 1-3
a to za żadne skarby nie zasługuje na 3 ;) do tego obejrzeć możesz z jakims kolegą który potrafi oglądać filmy ;)

ocenił(a) film na 3
Tomibki

Wejdź sobie na mój profil i zobacz co jak oceniam zanim napiszesz, że nie umiem oceniać. Otóż umiem, ocenianie to subiektywne odczucie każdego i dla mnie ten film to gówno. Znam ze 100 lepszych komedii w których gagi są śmieszne. Skoro to komedia to nie rozumiem czemu nie śmiałem się prawie wogóle przez ponad 40 min męki z filmem od początku. Stąd niska nota i moje odczucie, że da się zrobić coś znacznie lepszego.

I naprawdę spójrz jakie filmy mnie bawią a okaże się, że humor podobny tylko po prostu dobrze wykonany.

Bizzaro

ty lepiej zacznij oglądać filmy

suchymax2

Odezwał się znawca co potrafi oceniać filmy na poziomie gimbazy, w których nie trzeba doszukiwać się głębszego sensu. Inne filmy głębsze są poza twoim zasięgiem więc milcz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
sawbona

to wy jesteście jacyś upośledzeni że nie podoba wam sie ten film.Bohaterowie to kozaki jak oglądałem nie raz dygotałem ze śmiechu.

sawbona

Nie wiem kto powiedział ci że to ambitne kino, akurat to czysta rozrywka i owszem pastisz jak najbardziej kina lat 80-tych.

sawbona

jak but...

ocenił(a) film na 8
sawbona

Miał być durny... ;)

Hustla

Dzięki. Przecież właśnie o to chodziło. Ocenianie tego filmu standardowymi oczekiwaniami właśnie się kończy bezcelową dyskusją na jego temat. Film spełnił swoją rolę. Durny o durnych ludziach. Jak dla mnie na 6 z plusem.

sawbona

sawbona Zgadzam się w 100% , ale widzę że ludzie na tym forum mają poczucie humoru na poziomie beny hilla. Film jest brutalny i usprawiedliwia bandyckie działania. Kogo to bawi ? Napakowanych samców alfa w bmw?

ocenił(a) film na 10
sawbona

Ten film przede wszystkim jest na faktach i to jest w nim najlepsze, nie jest mega śmieszny ale jest nieraz niedorzeczny i mi się naprawdę podoba. Jako, że sam dużo ćwiczę potrafię wyłapać więcej smaczków na pewno niż pani sawbona, której dobrze idzie ocenianie bajek:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones