PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606429}

Szturm

L'Assaut
5,7 1 997
ocen
5,7 10 1 1997
Szturm
powrót do forum filmu Szturm

Czy kogoś, podobnie jak mnie, zastanowiła scena, w której Thierry rozmawia z przełożonym o
trudności akcji i mówi, że chce wkroczyć jako pierwszy. Przełożony dziwi się, że skoro Thierry jest
świadomy ryzyka, chce wkroczyć jako pierwszy. Myślałam, że zostanie to jakoś wyjaśnione dalej, ale
niczego takiego się nie doszukałam. Jeszcze to spojrzenie wymienione z jedną z pasażerek po akcji
na lotnisku.

ocenił(a) film na 9
domka82

Wydaje mi się, że to dlatego, że Thierry wcześniej samemu zastanawiał się, jak wkroczyć do kokpitu pilotów, gdy trenowali w Airbusie. A czemu patrzył na dziewczynę gdy było już po wszystkim? Czyż nie była to ta sama dziewczyna, której rodzice, wcześniej zwolnieni, prosili antyterrorystów o jej uwolnienie? Thierry zobaczył, że dziewczyna, cała i zdrowa, jest już z rodzicami, i to mu uświadomiło zapewne, że poświęcenie jego i jego kolegów nie poszło na marne :)

ocenił(a) film na 8
artefilippo

Ojej, chyba umknął mi fakt, że to była ich córka:) Swoją drogą dzięki za podpowiedzi, bo długo nikt się nie odzywał:)

ocenił(a) film na 9
domka82

W sumie mogło to umknąć wielu osobom, bo tamci rodzice z córką byli z daleka pokazani tylko; nawet dobrze, bo jakby zaczęli ich pokazywać w zbliżeniu, jak się ściskają i tak dalej, to już byśmy mieli Hollywood ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones