PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 391
ocen
7,1 10 1 187391
4,5 13
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Inny aktor

ocenił(a) film na 8

Czemu tutaj nie grał Paul Walker? Tylko był inny aktor.

ocenił(a) film na 7
7tomas

Może dlatego że głównym bohaterem nie był Brian O'Conner, tak więc Walker nie miał tutaj kogo grać.

Demolishor2

Zawsze mnie rozwalały pytania "Czemu nie Walker" :D Przecież w tej części jest zupełnie inna postać. :D

7tomas

bo nie żyje

ocenił(a) film na 7
dymq

Film jest z 2006 roku.

Brian_FF78

</ironia>

dymq

wstydz sie

ocenił(a) film na 8
7tomas

Cieszę się bardzo, że Walker nie zagrał w tej części bo by tam po prostu nie pasował, a Diesel całe szczęście tylko na końcu pokazany choć i tak niepotrzebnie. Tą część trzeba traktować jako osobny film bez przypisywania do poprzednich części i z tą myślą ten film ogląda się bardzo dobrze.

randomheroNO1

Nie zgodzę się, że jest osobna część. Zobacz jak niektóre wątki z Tokio Drift łączą się z 6 i teraz z 7 (głównie chodzi mi o śmierć Han'a). A Diesel na końcu to tak jakby wstęp do 7 ponieważ Lucas Black jest w obsadzie "Szybcy i wściekli 7".

ocenił(a) film na 8
fabi44

Bo scenarzyści nie mieli wyboru i musieli jakoś skojarzyć te nowe części z Tokio Drift. Zauważ, że z każdą częścią ściągają do obsady aktorów z 1,2 i 3 (Tokio) części ale tylko w celu przyciągnięcia jak największej widowni. Jestem pewien, że przy ostatnich częściach musieli nieźle w scenariuszu pomieszać aby tych wszystkich aktorów upchać ale to wszystko dla fanów, bo będzie im fajnie znów zobaczyć wszystkich razem.

randomheroNO1

nawiazanie do Tokio było w najnowszej czesci ;)
jest scena rozmowy Dona z Shaun'em

ocenił(a) film na 10
amanseo

Dokładnie, na początku też mi się Tokio Drift nie podobało ale teraz jak już wszystkie części powstały to bardzo ładnie się to poukładało, śmierć Hana jako wstęp do obsesyjnej zemsty Deckarda na ekipie Doma, w Tokio Drift pojawia się na wyścigu Vin Diesel a w Szybkich i wściekłych 7 mamy rozmowę Doma i Seana tuż po wyścigu, z jednej strony szkoda że całego wyscigu nie pokazali ale mimo wszystko wyszło naprawde super.

7tomas

Najbardziej mnie zastanawia dlaczego VIn Disel tutaj ma ocenę 8.3 jak zagrał tylko 3 min filmu :D

ocenił(a) film na 9
7tomas

Bo nie żyje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones