Matuchno kochana, jakim cudem to ma tak wysoką średnią?

Ja wiem że wiele osób jara się ''rasowanymi'' brykami i suczkami z dupą na wierzchu, ale ocena 7,2
dla filmu który praktycznie nie posiada fabuły a bezsens i brak realizmu aż wylewa się z ekranu to
niezłe przegięcie. Już dwie pierwsze części nie były arcydziełami, ale przynajmniej miały jakiś klimat i
dało się je z braku laku obejrzeć w przeciwieństwie do tego badziewia.

14
  • do tego dochodzi 22 latek z wyglądem 30 latka grajacy 16 latka.

  • Ze względu na soundtrack.

  • Klimat jest a jakże - taki jak na wiejskim bazarze. Kolorowe samochodziki, lekkie laseczki itp. Soundtrack ratuje ten film od całkowitej porażki. Chociaż chyba bardziej do tego filmu pasowałoby disco polo;) Aha.....Mustang do driftu - kto to wymyślił? Nie ma chyba na świecie auta, które gorzej by się do tego nadawało. Amerykańskie auta są tworzone do jazdy na wprost i zazwyczaj mają spore problemy w zakrętach.

    • Uważasz się za mentora w kwestii driftingu? Przeczytałeś w internecie czy koledzy Ci powiedzieli? Wiesz... między naszym krajem a Japonią jest pewna przepaść technologiczna, więc nie bądź śmieszny człowieku.... Po co zatrudniać specjalistów za ciężkie pieniądze podczas kręcenia filmu, skoro na filmwiebie porady Orbb daje zupełnie gratis. Może powinieneś zatrudnić się jako doradca samego Pana Justina Lin? Pomyśl o tym zamiast marnować tu swój talent. Fortuna czeka na Ciebie.... (-; Hahahahahaha

  • Teraz masz nowsze części. Nie ma kolorowych, oklejonych aut z Japonii itd. Są za to ładne wózki za $500 000, dużo strzelanin, dużo pościgów policyjnych (wyścigi pomiędzy ścigantami są tylko epizodem). Tylko zobacz, jakie oni tam samochody pokazali w tym Tokio. One nie są tak drogie jak te europejskie Lambo (ach te Gallardo - dlaczego cię nie ma w moim garażu? :D ) i inne tego typu fury z nowszych części. Dziewczyna głównego bohatera jeździ Mazdą RX-8. Najdroższy model dziś na otomoto za 41 000 PLN (tak na szybo z brzegu), inne za 12 000 - 15 000 możesz mieć. To jest ciekawa opcja jak ktoś chce się bawić w tuning itp. TD to film bardziej dla nastolatków z pasją i marzeniami, a nowsze części dla tych co lubią kino akcji z czołgami, wybuchami i gościami w garniturach ze złotem na szyi.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: