PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 246
ocen
7,1 10 1 187246
4,5 13
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift
Gandalf_Szary_2

Możesz uzasadnić ?

ocenił(a) film na 10
XXXD

Mnie tam ta część podobała się najbardziej

ocenił(a) film na 5
azuloscurocasinegro

A ja wszystkich nie widziałam jeszcze ;) ale póki co jedynka była według mnie najlepsza. W trójeczkę jakoś słabiej się wciągnęłam, inni aktorzy chyba to sprawili. W każdym razie sięgam po więcej i liczę na lepsze kino.

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

Będzie lepsze ;)

ocenił(a) film na 7
Gandalf_Szary_2

Gdybym widział tylko Tokyo Drift też zapewne bym tak napisał, ale niestety widziałem wszystkie części F&F i z przykrością stwierdzam, że ten film jest najlepszą częścią serii.

ocenił(a) film na 9
HabbaBabba

Co najgorsze, nie idzie to w parze z box officem, ale myślę że to wynika ze zbyt diametralnej zmiany: inni aktorzy i zupełnie inne miejsce akcji.

ocenił(a) film na 7
a_f1

tak, jak wyszedł to było wielkie rozczarowanie, ale teraz z perspektywy czasu to dobrze się to ogląda

jak dla mnie jest to lepsza część od tych najnowszych gdzie dzieją się cuda wianki, razem ze wskrzeszeniem Letty i skakaniem samolotem do śmigłowca z workiem pełnym granatów, ale słabsza od 1,2 i 4. Po prostu solidny film tej serii

Gandalf_Szary_2

A ja uważam, że miło było odpocząć od tych amerykańskich zakazanych sztucznych gęb .

ocenił(a) film na 10
Gandalf_Szary_2

Najslabsza ze wszystkich to jest siodemka jak narazie, a za dwa leta bedzie Furious 8 .

Gandalf_Szary_2

Ta część nie ma powiązania z poprzednimi. Należy ja traktować jako osobny film.

Gandalf_Szary_2

a według mnie najlepsza zaraz po piątce. W żadnej innej części nie ma tylu wyścigów i pościgów na takim poziomie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones