PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560189}
7,4 183 830
ocen
7,4 10 1 183830
7,0 9
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 5
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 5

...ciągnięcie za sobą tego wielkiego sejfu jest niestety mocno odrealnione. Sejf sunął po ulicy jak po lodzie, nawet mało iskier szło, a nawierzchnia ulicy była w ogóle niezniszczona.

Pomijając ten spory szczegół to zrobili fajną rozwałkę tą "kostką" i ogólnie dobrze się bawiłem podczas seansu, a zakończenie bajkowe. Jak już ktoś wspomniał, to zakończenie było by dobrym końcem całej serii. Szkoda, że tak się nie stało.

ocenił(a) film na 5
jontrix

Tak długo jak ten film będzie przynosił zyski, tak długo będą go kręcić dalej. Dla mnie poza częścią pierwszą w każdej kolejnej jest dokładnie to samo, czyli nierealistyczna rozpierducha, szybkie samochody, fajne laski (i tylko za to daje 4/5) i strzelaniny.
Dla mnie cala ta seria nie prezentuje nic wartościowego, ale skoro ludziom sie podoba i przede wszystkim - jeśli przynosi dochody, to będzie kontynuowana.

ocenił(a) film na 7
jontrix

Heh........dobra motoryzacyjna rzeźnia i o to chodzi w całej tej serii. Piękne kobiety, kilka prostych zasad, ryk silników - więcej się nie spodziewałem po 5 części i tyle otrzymałem, a nawet trochę ponadto. Dobra rozrywka nie wymagająca angażowania komórek mózgowych;D Z ciekawostek dodam, że ten film pobił Matrixa Reaktywację w ilości aut zniszczonych na planie filmowym ;)

ocenił(a) film na 6
jontrix

Film ocenił bym na 7 gdyby właśnie nie ta akcja z sejfem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones