PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560189}
7,4 183 864
oceny
7,4 10 1 183864
7,0 9
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 5
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 5

Znacznie lepszy też od kiepskiej cz. 4. Najlepsza cz. w serii, obok cz.1.

Wszystko wyważone:
* są sceny efektowne - ale nie przeczące zdrowemu rozsądkowi ("latający ludzie")
* są przegięcia - ale nie jest ich wiele i nie są tak debilne (jak skacząca cysterna lub przebijanie kadłuba samolotu)
* są sceny lekko zabawne - ale nie żenujące (jak scena z ubraniem w 6)
* są sceny poważne - ale nie w stylu żenującej telenoweli (zmartwychwstanie)
* postacie są tu jeszcze ludźmi a nie nieśmiertelnymi, komiksowymi pajacykami (Hobbs)


7/10

ocenił(a) film na 8
shamar

Nie ma wyścigów. Milion Dollar Race nie liczę, bo trwał kilkanaście sekund i jechali w nim tylko główni bohaterowie (był to wyścig dla zabawy raczej). Mógł być jeden fajny wyścig (o samochód), ale go wycięli.

ocenił(a) film na 7
Stachu7

Racja. Jest to minus ale patrząc, gdzie ta seria podążyła to i tak jest całkiem udanie.

ocenił(a) film na 6
shamar

Akcja z sejfem ostatecznie uratowała ten film w moich oczach. Dawno tak "miodnej" rozwałki na drodze nie widziałem.

armarange

"Czy ja dobrze słyszę? Rozwaliliście BANK?!" - mój ulubiony tekst z filmu :-D Mia robi genialną minę.

Aha, widziałam ten film kilka razy i nie wiem w końcu - Brian wygrał wyścig o milion? Czy Dom mu rzeczywiście dał wygrać?

ocenił(a) film na 8
shamar

Dokładnie zgadzam się koniec prze zemnie wymarzony. Muzyka i bezgraniczna lojalność jaka w tym filmie jest nieodłączną cząstką po prostu wymiata;) nie spodziewałam się takiej akcji i już mi cieknie ślinka na kolejną część ;)

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

Kolejna będzie znów zbyt telenowelowata ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones