PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560189}
7,4 183 864
oceny
7,4 10 1 183864
7,0 9
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 5
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 5

Kilka pytań.

ocenił(a) film na 7

1. Na uj oni tak spinali pod koniec pupy i to cale "Dom odepnij linke", skoro wiedzieli, ze sejfy byly podmienione?
2. Jak oni wyprali te pieniadze? (poszukiwany kryminalista nagle zyskuje 10 mln dollarów - nic podejrzanego)
3. Po co dali tamtej murzynce kase, skoro i tak nie bedzie mogla jej wyprac?
4. Dlaczego Dwayne pod koniec im pomógł?
5. Dlaczego Dwayne otworzyl sejf z palcem w dupie, podczas gdy oni potrzebowali skomplikowanej technologii?
6. Skad wzieli kase na auta, smieciare i sejf? Czy w tym filmie kazdy bezrobotny jezdzi chargerem?

ocenił(a) film na 9
manga_maniak

Dużo pytań ;)
Mam tylko dwie minuty więc szybko spróbuję odpowiedzieć na kilka pytań.

4. Hobbs pomaga im ponieważ uratowali mu życie podczas zasadzki gdzie zginęli wszyscy jego ludzie.
5. Sejf, który bez problemu otwiera Hobbs to nie oryginał tylko podróba która nie musiała mieć żadnych zabezpieczeń.
6. Dominic Toretto z pewnością nie był gołodupcem i trochę kasy miał chociażby z poprzednich skoków. Czy każdy bezrobotny jeździ Chargerem... Nie każdy. Tylko Dom :P
Brian miał czarnego Nissana Skyline trochę wiekowego :)

ocenił(a) film na 9
Brian_FF78

To ja mam jeszcze inne pytanie bo odświeżałem sobie teraz sceny z sejfem i zauwazyłem coś ciekawego.Na początku filmu Brian i Mia ratują Doma z autobusu.Za autobusem jadą 3 czarne auta,w jednym Brian w drugim Mia a kto kierował 3 samochodem?

ocenił(a) film na 9
Koksik666

Tego i Santos - ekipa Dominika Toretto znani z 4 części. Więcej się dowiesz o nich oglądając film ok. 20 minutowy Los Bandoleros / wprowadzenie w czwartą część. Pokazane jest tam co robił Toretto po tym jak zwiał z kraju na koniec jedynki.

ocenił(a) film na 9
Brian_FF78

oglądałem kiedyś te krótko metraże,łączniki filmów ale już słabo pamiętam.Najlepsze jest to że oglądałem 5 część najwięcej razy bo to moja ulubiona a dopiero dzisiaj zadałem sobie pyt kto był w 3 wozie,nie wychwyciłem momentu gdy pokazywano kierowce a po nicku stwierdziłem że pewnie będziesz obcykany w temacie,dzięki ;)
Teraz czekam do 19.04 i ide na 8

ocenił(a) film na 8
Koksik666

Końcówka czwartej części pokazuje początek pościgu za autobusem i tam pokazali Tego oraz Santosa.

ocenił(a) film na 9
Stachu7

jest dokładnie tak jak mówisz,faktycznie pokazują ich tam w scenie gdzie tradycyjnie się kłócą ;) wyleciało mi z głowy i przy przeglądaniu piątki zapomniałem kto tam siedzi a w 5 już kamera tego nie pokazuje

ocenił(a) film na 10
manga_maniak

1. Żeby zwabić bogatego frajerka i jego przydupasów, odciągnąć od prawdziwego sejfu
2. To tak samo, jak to, że dwa auta pociągnęły taki sejf, nie ma co za bardzo analizować :D
3. Dla zasady, bo dupa "brata"

ocenił(a) film na 6
pola_pola

1. Jak to się odnosi do pytania? Brian i Dom nie byli podsłuchiwani, a generalnie chodzi o scenę na moście, gdzie Toretto odczepił linkę Briana. Skoro wszystko było z góry zaplanowane, to te dialogi nie miały zupełnie sensu.

ocenił(a) film na 8
NexaT

Zasady kina. Jakby widzowi zdradzili na początku że podmienili sejf to byś to oglądał: No super, fajnie ale to nudne. Przecież to nie prawdziwy sejf to po co go w ogóle ciągną odczepić i uciekać". A tak to film wytworzył jakieś napięcie, postacie fikcyjne, odgrywane przez aktorów podtrzymywali to napięcie byś na koniec miał zenit napięcia że o chyba im się nie udało i nagły plot twist i "wtf ale to było dobre!".

manga_maniak

1. Sejf ich spowalniał, dlatego łatwiej było uciekać bez sejfu. Stąd chcieli, żeby Dom odpiął linkę :)

ocenił(a) film na 9
manga_maniak

1. Żeby mógł uciec bez sejfu, a Dona by złapali. 2. To nie dolary, tylko reale. Nikt ich nie musiał prac, bo otworzyli fikcyjna konta bankowe w Brazylii, część mogli że sobą, za część coś kupić i sprzedać po powrocie do krajów dowolnych. A poszukiwany kryminalista nie robi konta na siebie, bo mu od razu mogą zablokować, jesli bank współpracuje z USA ;) Od tego są fałszywe papiery, parabanki i republiki bananowe. 3. Ona nie musi wydać miliona od razu. Może spać na materacu z pieniędzy i żyć podobnie jak żyła. 4. Bo się wkurzył na złego pana i chciał zemsty 5. Podróba + sejf zdemolował kawał miasta, więc mógł nie działać tak dobrze jak normalnie :p 6. Nie pokazują stanu bankowego, ale mogli wygrać na wyścigach, sprzedać kradzione auta, zrobić zrzutkę od ekipy, która przyjechała, a nawet ukraść część z tego 1 magazynu tylko udając, że spalili 100% kasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones