PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560189}
7,4 183 864
oceny
7,4 10 1 183864
7,0 9
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 5
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 5

16 listopada (niedziela), o godz. 20:00 na PULSIE. :D
Nie wierzę. ;D

ocenił(a) film na 8
Valenciaa

Noo, Puls zaskakuje :D Nawet TVP i TVN nie chciało wywalić na ten film kasy. A taki Pulsik sobie na to pozwolił ;) Jestem pod wrażeniem.

Stachu7

No jak mnie Mamuśka z szanownym Bratem informowali o zaistniałym fakcie, to im powiedziałam, że na bank coś poknocili. :D A jednak nie. :D

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

hahha miałem to samo napisać co Valenciaa ja też nie wierzę atu jeszcze nawet Django

creative090

No Django też było :D

ocenił(a) film na 6
Valenciaa

Lektor to porażka.

ocenił(a) film na 10
lifififi

Zgadzam się na dodatek kadr w jakim film jest puszczany zamiast 16:9 to 14:9.

ocenił(a) film na 6
matrix142

Mimo wszystko przemęczę się do sceny jak wyjmują kasę z sejfu :D

ocenił(a) film na 1
lifififi

Kozioł to porażka ?

ciesz się że nie Ksawery Jasieński lepiej

albo Czubówna

ocenił(a) film na 6
takkis

O gustach się nie dyskutuje baranie. Mi ten lektor się nie podoba.

ocenił(a) film na 1
lifififi

z lektorem czy bez jest tak samo ch,ujowy

1/10

lifififi

No mi też się ten lektor nie podoba.

ocenił(a) film na 8
lifififi

Gdy Vince wita Mia i Briana, mówi do niego "bastard", co tłumaczy się jako drań (łagodnie mówiąc). Nasi dzielni tłumacze przetłumaczyli to jako "Baster", bo myśleli że to imię. Taki sam błąd był w wersji na DVD.

ocenił(a) film na 6
Valenciaa

"Neo, believe" :))) Filmowa ramówka Pulsu wygląda naprawdę ciekawie. Dogonił, a może nawet już i przegania "magnatów" pokroju Polsatu (ostatnio się trochę poprawił, ale wcześniej to poniedziałkowe hity wywoływały już jedynie uśmiech politowania) którzy to skupili się na telewizyjnych show dla mas. A Pulsik miło zaskakuje, a to filmami z najwyższej półki, innym razem horrorami dla masochistów (które mają swój kiczowaty urok i czasem miło się je przy % ogląda :)))

ocenił(a) film na 10
Valenciaa

To można oficjalnie powiedzieć, że niedziela z telewizją zakończona w dobrym stylu.

matrix142

A jutro na 6 do pracy. ;( :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones