PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 101
ocen
7,3 10 1 160101
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Pomijam już wszystkie elementy sci-fi przeczące prawom fizyki, ale najbardziej rozwalila mnie scena z nigdy nie konczacym sie pasem lotniskowym oraz to że w sumie wszyscy maja gleboko w d*pie to że laska japończyka zginęła.

ocenił(a) film na 7
JaroPK

Najbardziej mnie rozwalają ludzie którzy nie mogą pojąć tego, że sceny na na pasie działy się w tym samym czasie...

ocenił(a) film na 8
KiXMiT

Mózgi tych ludzi są tak małe, że nie potrafią wyobrazić sobie kilku zdarzeń dziejących się jednocześnie

ocenił(a) film na 3
Miszczkurde

A jakie są mózgi ludzi, którzy nie widzą niczego nienormalnego w "nieśmiertelnych, latających bohaterach" czy przebijaniu kadłuba samolotu sportowym samochodem?
Mózg-plankton?

ocenił(a) film na 3
Miszczkurde

Miszczkurde - nick adekwatny do poziomu planktonu w czaszce. :D
Tak sobie to tłumacz. Zmierz czas trwania tej sceny dla jednej postaci, która pojawia się w niej najczęściej, np. dla Doma. Wyjdzie ci, że i tak siedział tam dobrych KILKA MINUT. Kilka minut jazdy co najmniej 100km/h. Nie musisz być Einsteinem, by pojąć, że scena ta jest wyssana z głębokich czeluści dupy (tak samo jak i intelekt broniących ją super inteligentów, będących nie jako nad wszystkimi, bo pojmują; szkoda, że jednak nie :D ).

ocenił(a) film na 3
Voytash89

https://www.youtube.com/watch?v=CxxjcKcB2Fk - w razie, gdyby nadal co biedniejsi intelektualnie, mili problemy ze zrozumieniem jak absurdalna jest to scena (uwzględniono podwojony upływ czasu ze względu na ukazanie scen z różnych miejsc).

ocenił(a) film na 8
Voytash89

Milcz slepy naboju... i won do nory od mojego nicka

ocenił(a) film na 3
Miszczkurde

Twój nick ma norę? Dzięki za info, mordo.
BTW fajna riposta, tak bardzo w punkt; tak bardzo udowadniająca, że wcale nie jesteś tępą dzidą. :D Dzięki za wykonanie roboty za mnie!

Voytash89

"Ślepy naboju", mocne, muszę zacząć tego używać. xD

KiXMiT

no wlasnie dobrze gadasz

ocenił(a) film na 9
KiXMiT

Oszczędź sobie sił, to nie ma sensu. Filmweb jest oazą "fahowdzuw", tylko ich prowokujesz, co w efekcie daje te wszechobecne denne wypociny.

ocenił(a) film na 9
JaroPK

Absurdów jest wiele w tym filmie, ale co z tego?
Jeśli oglądałeś piątkę to mogłeś domyślić się, że następna część będzie jeszcze bardziej nierealna.
Ja jestem za tym żeby działo się dużo i ogromnie na ekranie, szczególnie jeśli oglądam film akcji ,a dokładniej kolejną część szybkich i wściekłych.
Tak samo jest z innymi gatunkami np. w komedii oczekuję dużo humoru, w sci-fi dużo fantastyki i efektów specjalnych.
W dramatach - historii życiowych, w melodramatach - smutnych historii. I jeśli jest tak to oceniam wysoko.
W tym przypadku dałem 9 tak samo jak poprzedniej części.
Poza tym obejrzałbym każdy film z The Rock (nawet Atlantic Rim 5 z Asylum), bo koleś jest gigantem:)
W filmie jest niezła obsada; nawet dobra gra; dużo akcji; dobre efekty spec.; dobra muzyka, która nadaje klimat; zabawne teksty.
Rozumiem, że niektórych razi absurd. Sam też się zastanawiałem co jeszcze ujrzę niesamowitego w filmie.
Ale to jest rozrywka i mi pasuję.
Do tego z serii powoli robi się serial i jestem ciekaw jak połączą kolejne wątki. Takie uroki seriali, że wciągają:)

ocenił(a) film na 3
lukasz12548

Czyli od serii, która rozpoczęła się jako kino sensacyjne oczekujesz, że przejdzie do SF, w kosmosie?

A postać Hobbsa w cz.6 to... żenada to najdelikatniej powiedziane.

ocenił(a) film na 9
shamar

I dlaczego tak wyolbrzymiasz?
Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Od każdego gatunku liczę na coś innego.

Nie. Nie oczekuję, że przejdzie do SF.

ocenił(a) film na 3
lukasz12548

Ale już przechodzi :) Cienka linia została przekroczona. Teraz albo pójdą jeszcze dalej albo... skończą serię bo nie wierzę, żeby wrócili do stylu częsci 1-3

ocenił(a) film na 8
JaroPK

Ja nie mam w dupie, że Giz umarła bo kto oglądał Tokio Drifta wie, że Han do szczęśliwych tam nie należał. Akcja na pasie startowym owszem jest mega absurdalna a ktoś obliczył że powinien on liczyć około 30 km ale to jest film akcji, na autostradzie w scenie z czołgiem 3 razy pod tym samym mostem przejeżdżają ale nikt oglądający to pierwszy raz tego nie zauważy. Tu ma być akcja, ma się dziać, ma być dynamika a to że ich krzynie biegów mają 12 przełożeń nikogo nie interesuje, że skaczą z kilku metrów na samochody i nic im nie jest, że biją policjantów w biały dzień bez konsekwencji też... historia ma nas wciągnąć i tyle :) To się ogląda z dystansem, jakby mieli zrobić 100% realizm to by był płacz że nie ma akcji, że pościgi a przede wszystkim wszyscy by nie żyli po wypadkach :D

ocenił(a) film na 10
OneManAmry1991

Mu chodziło raczej o bohaterów filmu że mieli w dupie to że Gisele zginęła. Tylko Mia i Brian to zauważyli i okazali współczucie Hanowi. Film opowiada o rodzinie a jednak nikt się tym za bardzo nie przejął oprócz Hana oczywiście i Mii. Jednak nie wiemy co działo się później. Wszyscy pewnie byli przejęci że Gisele zginęła. Przy modlitwie jest coś o niej wspomniane a w dodatku Tej i Roman mówili Hanowi że jakby co może na nich liczyć.

OneManAmry1991

''
Najbardziej mnie rozwalają ludzie którzy nie mogą pojąć tego, że sceny na na pasie działy się w tym samym czasie...'' komentarz KiXMiT
może bys tak czyl posty innych lub sam się kapł.
Dlatego nie jest ta scena absurdalna.

użytkownik usunięty
OneManAmry1991

Han się przejął, a reszta? Nawet po nią nie pojechali... Mnie to rozwaliło, że ten zły bądź co bądź przeżył, a tutaj ona od razu, że zginęła, nikt po nią nie pojechał itd.

ocenił(a) film na 1
JaroPK

Bo to gniot dla downów.

ocenił(a) film na 4
JaroPK

Może zauważyli, ale są zbyt twardzi na okazywanie uczuć :D Poza tym od serii F&F nie można oczekiwać realizmu - i dobrze :) Jak ktoś chce zobaczy realistycznych, prawdziwych kierowców w akcji, niech sobie wyjrzy przez okno :)

użytkownik usunięty
JaroPK

Ja tam nie wiem o co się czepiacie, film powinien mieć na dole plakatu napisane: uwaga, dzieją się tu nierealne rzeczy?
Dlaczego nie piszecie takich postów w komentarzach do np. Harrego Pottera, Spidermana czy innych? Ja nie oczekuję realizmu od żadnego filmu, a już na pewno nie od filmów akcji ;) Akcja - ma się dziać, nieważne realna czy nie.

ocenił(a) film na 2
JaroPK

Ciekawe jak owa laska zginęła skoro samochód tylnymi kołami cały czas dotykał pasa startowego, a Ona spadła niczym z 20 piętra wieżowca?

JaroPK

I scena gdzie do opancerzonej wyścigówki strzela z setka policjantów z karabinów maszynowych i nic. Opony chyba też miała jakieś pancerne. Na szybach ani zadrapania.

JaroPK

A może to był jakiś specjalny pas startowy? Za to "laski Japończyka" mi szkoda, bo fajna była

JaroPK

Ciężko się ogląda takie bzdury, ale jak to mówią: ludzie to lubią, ludzie to kupią, byle głośno, byle głupio...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones