PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 101
ocen
7,3 10 1 160101
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Teoretycznie wydaje się że odpowiedź jest prosta - umarli. Jednak gdyby się głębiej zastanowić to Gisele nie spadła z dużej wysokości, zaledwie parę metrów ( a biorąc pod uwagę to że bohaterzy po wszelakich kraksa, dachowaniach wychodzą z jedną ryską to jest praktycznie nic) jedynie siła odrzutu przy strzale mogła tu coś nabroić. Ostatecznie nie widzimy przecież co się stało z bohaterką a z nie wiadomych powodów żaden z pozostałych bohaterów nie próbuje tego nawet ustalić... Tokio Drift ma miejsce między 6 a 7 a tam przecież Han w Tokio był sam więc moja teoria jest taka iż twórcy filmu musieli usunąć tymczasowo Gisele żeby to się trzymało kupy (w innym wypadku powinni być tam przecież razem). Dochodząc do śmierci Hana - o ile w 3 części jest pokazana dosyć dosadnie, nie zostawia nam za dużo nadziei to już w scenie po napisach 6 nie jest to takie oczywiste. Tak na prawdę nie widzieliśmy nigdy jego zwłok itp. Możliwe że Statham jako nowy wróg Toretto będzie go np. przetrzymywał żeby zwabić głównego bohatera? Ale to już tylko moje domysły. A wy co myślicie? Śmierć tej dwójki bohaterów jest oczywista i ostateczna?

Anetaa4

Mysle, ze smierc tej dwojki bohaterow jest oczywista i ostateczna - byloby troszke cieniuntko, gdyby nagle okazalo sie, ze chocby taki Han zyje <zwazywszy na koncowke filmu Tokyo Drift>. Z drugiej strony za rezyserke odpowiada James Wan i mam dzikie wrazenie, ze jak w kazdej jego produkcji bedzie musial miec miejsce jakis plot twist <np. takowy z zyjacym Hanem..>.. ALE sadze, ze bedzie to cos innego xd

ocenił(a) film na 10
matiiii

Że tak to ujmę, Han jest w gorszej sytuacji ;p (końcówka TD jest dość oczywista jedynie końcówka 6 budzi we mnie małe wątpliwości). Jednak co do Gisele to nie widzieliśmy jej śmierci, no i tak jak pisałam wyżej, po prostu fizycznie nie powinna umrzeć porównując do całego szeregu groźniejszych sytuacji

Anetaa4

Nie wiem czy mozna miec watpliwosci co do Hana zwazywszy na jeden z nowszych njusow poswieconych F&F7 i tym, ze bedzie zaprezentowana scena z pogrzebu Hana xP
Co do Gisele - uwazam, ze jednak zginela i tak miala sie ta scena prezentowac z 'szostki' <jak rowniez pozniejsza z Hanem> = w jednym filmie oboje zgineli <znaczy, tak zostalo zaprezentowane, nie liczac casu jaki minal od smierci Gisele>, a ogolnie wypada, ze byla to milosc tragiczna i chyba o to chodzilo. Osobiscie nie chcialbym wskrzeszenia ani Hana, ani Gisele, bo jedno bez drugiego w pewnym momencie nie moglo zyc <TD pokazuje, ze Han byl juz innym czlowiekiem po smierci Gisele, w sensie, chocby odlaczenie od ekipy Dona>

ocenił(a) film na 10
matiiii

O tym szczerze powiedziawszy jeszcze nie słyszałam, ale w takim razie to już faktycznie pewnie jego koniec. Co do Hana, on już dawno planował osiedlenie się na stałe w Tokio a wiadomo że "ekipa Dona" na pewno by się tam z nim nie przeniosła. Zresztą, nie licząc 4 głównych bohaterów reszta się rozjeżdżała zawsze a zjeżdżała jedynie na akcję.

Anetaa4

Mozliwe, ze masz racje <znaczy, ze co do tego rozjedzania i zjezdzania jedynie na akcje to fakt xP>, ale i tak uwazam ze Han zaprezentowany w TD juz nie byl Hanem z 'przygodami' z Gisele.. tak jakby byl jakims tam weteranem po bitwie/wojnie.

Swoja droga przypomnialas mi, ze Han faktycznie planowal osiedlenie w Tokio - bylo to dopiero w 'szostce' czy juz wczesniej? I chyba planowal te wizje przyszlosci wspolnie z Gisele.

ocenił(a) film na 10
matiiii

Tak, planował to wspólnie z Gisele. W 6 już podjęli nawet decyzje że tam pojadą (w 5 chyba wspominali o tym ale na sto nie jestem pewna).
Zgodzę się że to już nie do końca ten sam Han, nie miał już tyle w sobie "życia".

ocenił(a) film na 3
matiiii

Zmartwychwstanie tak jak pewna latynoska, którą "postanowiono oszczędzić" i która odleciała na 10 metrów i która straciła pamięć...

Ić pan w... z takim filmem.

shamar

Z ta pewna latynoska to jeszcze jestem w stanie przebolec, gdyz w 'czworce' w zasadzie nie bylo zadnej sceny pokazujacej, jak ginie - jest tylko powiedziane i tyle.

ocenił(a) film na 3
matiiii

Ale widziałeś jak ta scena jest "pokazana w 6".

- wykończ ją.
- a po co, strzelę se w bak, będzie fajnie łał, wybuch.

shamar

Wypowiadałem się tylko odnośnie sceny <a w zasadzie jej braku> z 'czwórki' xD

ocenił(a) film na 8
matiiii

to że jest scena pogrzebu Hana to słaby argument za tym że on nie żyje (jak na tą serię filmów) - w końcu pogrzeb Letty też się odbył i cytując "nie wiesz kogo albo co pochowałeś"

Opikowski

Końcówka TD jest w zasadzie argumentem docelowym: Han nie żyje, nawet jak na tę serię filmów. W razie wu imo. Pogrzebu Letty nie pamiętam xD

ocenił(a) film na 8
matiiii

V się kłania :P
btw, ciekawe furki stoją przed cmentarzem

ocenił(a) film na 10
Anetaa4

Ian nie przetrzymuję Hana. Po pierwsze było widać go w aucie gdy ono wybuchało i nawet nie miałby czasu go wyjąć bez świadków. Przecież na pewno zauważyłby to Shaun albo przechodnie,kierowcy czy chociażby kamery których w Tokio jest dużo. A w dodatku myślę że śmierć Hana bardziej satysfakcjonowała Iana niż przetrzymywanie. On chce zniszczyć rodzinę Dominica tak jak on zniszczył ją.

Może i nie było wysoko gdy Gisele spadła i myślę że odrzut z takiej broni nie wpłynął by na to. Ale przy takiej prędkości a było to na pewno więcej niż 100 km/h na pewno by nie przeżyła. A nawet gdyby jakby się wydostała z wojskowego lotniska ?

Z niektórych źródeł i informacji wiem że Gal Gadot była widziana na planie FF7.
Moja teoria jest taka że jeżeli ona będzie żyła to jest zamieszana w jakieś sprawy Bragi. Założę na dniach nowy temat pod filmem FF 7 i opiszę co o tym myślę. A teraz zapraszam na swoją stronę i o pozostawienie swojego śladu na nim

fastandfuriousmovie7.manifo. com (usuń spację)

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

Tzn. tak: faktycznie marne, prawie zerowe szanse żeby go tam jakoś wtedy wyjął bo było pokazane iż wybucha. Chociaż jak chciał zwabić Dominica to lepiej chyba przetrzymując niż zabijając. A co do Shauna, nie zauważył on Stathmana mógł nie zauważyć też innych rzeczy, ale wiem - naciągane. To były tylko takie spekulacje bo w filmach tego typu wszystko jest możliwe ;]
Niby było szybko, ale czy to pierwszy raz? Mało było tego typu upadków, wypadków itp? Co do lotniska to wtedy było tam takie zamieszanie że nawet mógłby ja ktoś zabrać nieprzytomną.

Anetaa4

"Co do lotniska to wtedy było tam takie zamieszanie że nawet mógłby ja ktoś zabrać nieprzytomną."
Alez wyobraznia, haha xP

ocenił(a) film na 10
matiiii

No za chwilę moimi spekulacjami nowy scenariusz napiszę xD

Anetaa4

Pod tytulem: "Co tak naprawde spotkalo Gisele" xD Albo jakis fanfik ; >

ocenił(a) film na 10
Anetaa4

Dzięki za wpis. Możesz również polubić tą stronę klikając na samej górze ''Lubie To!''. Na stronie są zebrane w jednym miejscu wszystkie informację,zdjęcia i dodane zostaną jeszcze filmu. Powstanie również kolejna strona o FF 8 ale to w swoim czasie. Możesz również pokazywać tą stronę innym fanom aby się dowiedzieli o istnieniu fastandfuriousmovie7.manifo. com

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

Nie ma sprawy, ok ;]

ocenił(a) film na 10
Anetaa4

Jakby obejrzeć dokładniej scenę z Tokio Drifta i z końcówki 6 części (gdzieś na youtube są pokazane oba filmiki w jednym) to można zauważyć że jednak była szansa że Shaun go mógł nie zauważyć. A nawet gdyby mógł oczywiście zauważyć jakąś postać chodź na to pewnie nie zwracał uwagi bo skąd miał wiedzieć że to akurat ktoś kto szukał zemsty. Ian wychodzi z drugiej strony i odchodząc szedł w kierunku przeciwnym od Shauna.

ocenił(a) film na 3
Anetaa4

"Jednak gdyby się głębiej zastanowić to Gisele nie spadła z dużej wysokości, zaledwie parę metrów..."

Ale ten film to debilizm i jedne postacie mogą spadać z 20 metrów i przeżyć a inne mogą poślizgnąć się na zgniłych winogronach i niefortunnie uderzyć potylicą o potrzaskany kubek, zostawiony przez matkę jakiegoś niemowlaka... i zginąć.

Anetaa4

Nie wiem, ale słyszałem, że Brian zginął.

ocenił(a) film na 10
ziomal0906

No niestety Paul Walker zginął w wypadku. Grał on w FF7 Briana, a że zginął w trakcie nagrywania filmu więc pewnie i jego bohatera uśmiercą.

Anetaa4

Wiem :( Może pokażą te sceny, które już nakręcili.

ocenił(a) film na 10
ziomal0906

Wydaje mi się że tak zrobią, tym bardziej że nakręcił już większość scen.

ocenił(a) film na 10
Anetaa4

*z udziałem Paula

Anetaa4

dzięki za spojler w tytule wątku....

ocenił(a) film na 10
SWoland

czy mi się tylko wydaje czy na końcu jest pytajnik?

Anetaa4

i co ?:) przez ten pytajnik tytuł nie zdradza co będzie?:) skoro w 5 nikt nie umarł z nich a tu mamy takie pytanie to wiadomo że spojler

ocenił(a) film na 10
SWoland

Raz: pytajnik czyli nie jest to pewne.
Dwa: musiałam w tytule chociaż mniej więcej określić się o co mi chodzi a oznaczyłam że spojler.
Trzy: Han umarł w trzeciej części a wielu dalej pyta o to co i jak. Więc równie dobrze mogłabym być kolejną tego typu osobą ;p

Ps. na prawdę nie chciałam nikomu psuć seansu dl. oznaczyłam że spojler. A wątek założyłam bo chciałam podyskutować i poznać opinię innych na ten temat

Anetaa4

Ale co ma do tego znak zapytania? W tytule tematu zostało zadane pytanie, które sugeruje że w filmie jest scena śmierci tych bohaterów. Uwierz mi, są ludzie, którym takie spoilery przeszkadzają w oglądaniu filmu.

Rohini

W takim razie nie wiem kto nie-oglądający filmu miałby robić tutaj na forum <ale to już chyba taka moda panująca na FuWu> ; ]

ocenił(a) film na 3
Anetaa4

"twórcy filmu" - i tu się koło zamyka, kto inny był twórcą 1, 2 i 3 części a kto inny jest twórcą - producentem jest Vin Diesel, 4, 5 i 6 części i stąd się biorą takie chore rzeczy jak ciągle żyjący Han i teoria że Tokio Drift to ostatnia część (po 6-stce a może jeszcze dalej to przeciągną) facet stał się popularny więc Diesel w myśl zasady "im więcej syfu tym lepiej", podobnie jak Sylvester Stallone, z Szybkich Wściekłych zrobił serię Niezniszczalnych, wszyscy bohaterowie wszystkich poprzednich części w jednym filmie?!, w ogóle proporcje w filmie nie zostały zachowane jak wcześniej gdy kręcili to profesjonaliści mający jakieś tam doświadczenie w filmach fabularnych a nie "im więcej efektów tym lepiej" bo trzeba czymś ludzi przyciągnąć do kin, w ogóle w ostatniej części nie czułem aby była ona kręcona w Londynie a przecież to miał być film kręcony na Wyspach! dla odmiany a tutaj dużo efektów komputerowych i nakładany obraz z ulic Londynu jak dla mnie tak to wyglądało, już nawet pierwsza scena gdzie Diesel ściga się z Walkerem jest robiona komputerowo, poprawiane zakręty, czułem się jakbym grał w Need For Speed

i to samo będzie w 7, 8, 9, 10, 11, 12 części a może i dalej...

nie dziwię się że Walker chciał sobie dać spokój z tą serią, im więcej w tym grał tym dłużej był kojarzony tylko z jedną rolą, nie wiem czy by zrezygnował sam, w końcu dużo pieniędzy musiałby sobie odpuścić ale było widać że w 5-tce i 6-tce męczy się tym filmem, taka aktorska stagnacja

a w ogóle 6-stka wyglądała jakby była pocięta z wielu scen, jak Prometeusz

a co do pytania czy Gisele i Han żyją? nie zdziwię się jak w 10 części Gisele i Michele Rodriguez będą głownymi przeciwnikami Diesla, Lucasa Black i może kogoś nowego, oczywiście babki w roli Zombi :-)

użytkownik usunięty
Anetaa4

ale ten Han to chyba dopiero w 7 części odpali , tak .?

ocenił(a) film na 10

W 3 części umarł ale ona rozgrywa się między 6 a 7

ocenił(a) film na 8
Anetaa4

otóż to
i jest to dość dokładnie pokazane w paru scenach :)

ocenił(a) film na 8
Anetaa4

I jeszcze jedno. Na miejscu Hana zaraz po wybuchu samolotu (kiedy już samochody "wylądowały" na ziemi) wsiadłabym do samochodu i jechała sprawdzić czy Giselle rzeczywiście zginęła lub choćby zabrać jej ciało. A on sobie stoi jak kołek.

ocenił(a) film na 10
nenupher83

No właśnie według mnie nie zrobili tego tak żeby nie było widać czy Gisele żyje czy umarła

Anetaa4

Powinien to zrobic ale był w szoku jak spadła.

Szarlotek

I tak dobrze, że nie rzucił się za nią

A co do "żyją czy nie?" to wychodzi na to, że i Ian i Shaun byli przy Han'ie w tym samym momencie, a przynajmniej Shaun powinien zauważyć (kiedy bohatersko nie zdążył go uratować), że ktoś tak o sobie przechodzi (tuż obok) i coś rzuca obok rozbitego samochodu.

BDW czy ten krzyż nie powinien się stopić pod wpływem wybuchu?

No i nie zapominajmy, że Letty miał pogrzeb i nagrobek, (tak jak Han) więc...

kappa_2

a Gisele miała pogrzeb?

kappa_2

Han żyje, pozdrawiam z 2020 roku

Pawel_Cholewa

dokładnie 28 lub 30 czerwca 2021 roku będzie dokładna premiera filmu ponieważ na razie film jest tylko w kinach i Han zapewne w filmie Szybcy i Wściekli 9 wytłumaczy jak udało mu się przeżyć

kappa_2

Jeżeli chodzi o Gisele to ona raczej umarła naprawdę ale Han nie umarł w trailerze Szybcy i wściekli 9 jest w ostatniej scenie pokazane jak Han z Mią i Letty wchodzi do nowej kryjówki dona i reszty i z powrotem jest u nich w ekipie film szybcy i wściekli 9 jak na razie można obejrzeć tylko w kinach ale podejrzewam że kiedy będzie premiera czyli tak gdzieś 28-30 czerwiec ponieważ było to ciągle przekładane jeżeli film będzie już w sieci to w trakcie oglądania filmu wszystko się wyjaśni i Han zapewne wytłumaczy jak udało mu się przeżyć film szybcy i wściekli 10 będzie w roku 2022 jednak nie jestem w stanie powiedzieć kiedy dokładnie bo choć po wpisaniu szybcy i wściekli 10 wyskakuje data 2 kwietnia 2022 roku to premiera może się trochę opuznić lub 2 kwietnia 2022 film dopiero trafi do kin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones