PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 189
ocen
7,3 10 1 160189
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

To film akcji.

ocenił(a) film na 9

Tak jak w temacie. Film akcji, nie musi być realistyczny. Ma dawać widzowi rozrywkę. A wy jak zwykle
musicie się czegoś uczepić. Ja wiem, że zwykle, ten film był w miarę realistyczny, ale to tylko i
wyłącznie spowodowane było pomysłami twórców. Nie zapominajcie. To film akcji, a nie film oparty
na faktach.

ocenił(a) film na 8
olekczerwony

Dokładnie, zgadzam się z tobą.

ocenił(a) film na 2
olekczerwony

Zgadzam się w pełni, aczkolwiek film ten nie dał mi żadnej rozrywki, wynudziłem się strasznie.

ocenił(a) film na 9
rascal0pl

No to już akurat jest kwestia gustu.

olekczerwony

Czy każdy film musi być przesiąkniętymi tylko faktami i samymi realistycznymi zdarzeniami? Myślę, że nie. Kino musi dawać widzą troche fantastyki aby filmy nie były zbyt nudze i monotonne. Uważam także że film akcji musi trzymać w napięciu i dawać dreszcz emocji, lecz co kto woli.

ocenił(a) film na 9
AdamB5

No nie musi być, dlatego sie pytam. Dlaczego wszyscy oczekują od tej serii realizmu. To film akcji i realizm tutaj akurat nie jest na pierwszym planie.

olekczerwony

Nie chodzi o pełen realizm, ale o zachowanie pewnej granicy absurdów, no i przede wszystkim to jest film, gdzie gwozdziem programu powinny byc samochody czyli pościgi, wyścigi, a nie tak jak to było w Szóstce klepania po mordach. W tej części wyjątkowo dużo się piorą po pyskach, a przecież nie o to powinno chodzic w tej serii filmów. To nie jest moral kombat!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones