PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 101
ocen
7,3 10 1 160101
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Za pomocą pasa startowego o długości 46.26 Kilometrów ( pasy mają średnio 2.5-3 km) . Cały film oglądało się bardzo dobrze, wiadomo że to kino akcji, więc coś musi się dziać, ale czy reżyser serio miał nadzieje, że nikt nie przyuważy trochę zbyt długiego pasa startowego ? Cały film przez tą jedną scenę bardzo dużo stracił w oczach widza, mimo że świetnie się zapowiadał.

senna94

Też właśnie o tym pomyślałem, czy ten pas startowy nie jest aby za długi? No ale, dobra oglądam dalej i tu kolejna scena - Gisele Harabo spada w dół, znika w ciemnościach... kolejne ujęcie, samochód "na którym była" ledwo co znajdował się nad ziemią, więc jakim cudem spadła tak, że znikła w ciemnościach itd. itp? Może się mylę co do tego, ale tak to odebrałem.

ocenił(a) film na 5
wojteklr1

tez prawda, prędzej to wyglądało jakby wypadła z samolotu

ocenił(a) film na 8
senna94

Panowie,nie ma sensu rozkładać tego filmu na czynniki pierwsze bo on nijak ma się do rzeczywistości.Taka już jest ta seria.

ocenił(a) film na 5
p_i_u_2

No oke, ja jestem świadomy że w kinie akcji fizyka i logika nie są mile widziane, ale ten 46 km pas za bardzo rzuca się w oczy

ocenił(a) film na 8
senna94

Przyznam,że mnie trochę tez mimo iż jestem fanem serii i dużo jestem w stanie wybaczyć. Ale i tak razi mnie to mniej niż rzeczy które dzieją się w 7ej części.

ocenił(a) film na 5
p_i_u_2

Z części na część coraz bardziej przesadzone, ale końcówka jest za to bezbłędna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones