PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 156 855
ocen
7,3 10 1 156855
6,8 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Dokładnie za rok do kin wjadą jeszcze bardziej Szybcy i jeszcze bardziej Wściekli, kierowcy
najbardziej wypasionych,najszybszych i najdroższych samochodów na świecie.

Czy nie warto poczekać na kolejną przygodę naszej ulubionej Szybkiej Rodzinki?


fastfurious7.manifo. com (usuń spację przed com)

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

Warto poczekać i czekam z utęsknieniem...
Szybka Rodzinka zajmuje specjalne miejsce w mojej witrynie z filmami DVD i (tu się rozczulę) specjalne miejsce w moim sercu.

Już prawie 13 lat trwa moja miłość do tej serii i przez te 13 lat rok w rok oglądam w kółko kolejne części.
Nawet TD, które kiedyś było oderwane od spójnej całości dzięki postaci Hana jest dla mnie tak samo cenne. A po FF7 pewnie będzie jeszcze bardziej.

Rodzinka przez te 13 lat rosła i dojrzewała tak jak i aktorzy odgrywające ich role, a ja przez te 13 lat razem z nimi.

I jeszcze jedno; FF7 będzie hołdem dla jednego ze Swoich. A ja idąc na seans oddam hołd ulubionemu bohaterowi Serii i wspaniałemu człowiekowi poza światem filmu.

Rest In Peace Bro!

frantic84

Pięknie to napisałeś

''Rodzinka przez te 13 lat rosła i dojrzewała tak jak i aktorzy odgrywające ich role, a ja przez te 13 lat razem z nimi.''

Kto wie może kiedyś powstanie jakaś część oderwana tak jak TD tylko po to aby potem znowu połączyć z serią i przywrócić dawną ekipę.
Ale nie ma co wybiegać w przyszłość ponieważ będziemy mieli jeszcze kilka części i pomimo że nie będzie w nich już jednej z najlepszych postaci, która była ikoną tego filmu to i tak tworząc kolejne filmy będzie to w pewnym sensie hołd dla Paula.

Ja również czuję obowiązek iść do kina aby oddać hołd. Od 4 części byłem na każdym filmie ale teraz jeszcze bardziej czuję że muszę iść.

Tak poza tym 25 marca do kin wchodzi ''Brick Mansions'' z Paulem Walkerem na który również muszę się wybrać.

ocenił(a) film na 8
FF7manifo

Ja też oglądam od 4 części Szybkich i wściekłych i również wybieram się do kina na "Brick Mansions". Mów kiedy i do którego kina i idziemy razem :P

Brian_FF78

Hej to nie taki głupi pomysł można by się wybrać w grupie zapalonych fanów razem do kina na ten film i potem powspominać Paula i pogadać o naszej ukochanej serii. Jeśli jesteście gdzieś ze śląska dajcie znać, może chociaż w 3-4 osoby dałoby rade razem się wybrać na film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones