PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 156 806
ocen
7,3 10 1 156806
6,8 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7
użytkownik usunięty
LobeliaSakvil

Daj spokój z tym odliczaniem...

Masz jakiś problem?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jakiś problem? nie rozumiem. Nie wchodź,z tego co mi się wydaję powiadomienia raczej Ci nie powinny wyskakiwać więc nie rozumiem tego. Chce odliczać niech odlicza.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Odliczanie będzie kontynuowane bo każdy chce ty nie chcesz to idź na inne forum.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
FF7manifo

No chyba pokazał jaki jest naprawdę dobra wracamy do tematu szkoda spamić na gadki z kimś takim dzięki za pomoc szybcy i wściekli premiera filmu za 307 dni jeszcze tyle czasu

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Lepsze niż Jaws :D

Tak w ogóle udało Ci się.

użytkownik usunięty
FF7manifo

Kwestia gustu.

FF7manifo

szybcy i wściekli 7 premiera filmu za 305 dni

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
LobeliaSakvil

To było oczywiście do tego dupka zazhariasza

Tony_Jaa

Tak myślałem i dzięki za pomoc a proponuję olać typa kolejne multikonto strakchlirmersa co trollował na Hobbicie ale jest już zgłoszony tylko taka prośba olać go bo mi temat za spami już temat ma 70 komentarzy jak tak dalej pójdzie to będzie w temacie 150 komentarzy a mamy dopiero czerwiec szkoda tematu wiem że też za ostro do niego powiedziałem nie odbieram nikomu swojego zdania ale strak mnie wnerwia a skąd wiem że to on po jego bezczelnym języku

użytkownik usunięty
LobeliaSakvil

Bardzo mi przykro, że wiele osób podśmiewa się z twoich postów, ale nie oznacza to że jedna osoba tworzy nowe konta i cię atakuje. Niestety, ale w tym przypadku twoja nieszablonowa inteligencja i niezwykła dedukcja zawiodła cię.

Natomiast gratuluję "pomocy" ze strony Tony_Jaa, i twojej entuzjastycznej reakcji na nią...Czyżby to przyjaźń!?

Co do jednego pełna zgoda, zareagowałeś bardzo ostro, nieadekwatnie do mojego postu i teraz zbierasz tego konsekwencję.

ocenił(a) film na 7

Może troche za ostro ci pojechałem, ale chyba sam przyznasz, że ty również niepotrzebnie wyzwałeś kilka osób. Proponuje zawieszenie broni. Nie ma sensu się kłócić. Myśle, że wszystko co złe zostało już napisane i teraz może być już tylko lepiej.

użytkownik usunięty
Tony_Jaa

Ciężko nazwać Twoje posty "pojazdm", ale ok. Poza tym nie wiem kogo ten rozejm miałby dotyczyć rozejm, jeżeli mnie i Ciebie to w porządku.
Natomiast jeśli mnie i Lonelia... to on zaczął pierwszy obrażać i inicjatywa powinna należeć do niego.

Po pierwsze Lobelia po drugie nie zaczął bym gdyby nie ten niepotrzebny komentarz z twojej strony i obrażanie manifo i callo bo ja w ten dzień co oni napisali do ciebie "o co ci chodzi" miałem limit postów a widząc twoje posty skierowane do nich "lamus" to jak się na ciebie nie wkurzyć może mi powiedz po co to słowo "lamus" do manifo i callo więc wszyscy się tutaj zachowaliśmy nie grzecznie proponuję zakończyć rozmowę przepraszam i pozdrawiam :)
Lobelia Sakvil

użytkownik usunięty
LobeliaSakvil

Było minęło...

Pozdrawiam.

FF7manifo

Szybcy i wściekli 7 premiera filmu za 306 dni

użytkownik usunięty
LobeliaSakvil

Już tylko 305.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
LobeliaSakvil

Trochę zaniedbujesz taki "superaśny" temat, odliczaj dalej.

LobeliaSakvil

już nie mogę się doczekac :)

LobeliaSakvil

za 255 dni, coś zaniedbaliście te odliczanie

ocenił(a) film na 7
olga_skubana

254dni

KiXMiT

Podajcie ile dokładnie zostało to może ja zacznę liczyć. Pamiętając oczywiście że premiera została przesunięta na 3 Kwietnia.

ocenił(a) film na 7
FF7manifo

243dni ;]

KiXMiT

Do premiery Szybkich i Wściekłych pozostało 242 dni...

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones