The Fate of the Furious

plakat - Szybcy i wściekli 8 (2017)

opisy filmu

(3)
  • Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

  • Dominic Torreto (Vin Diesel) i jego świeżo poślubiona żona Letty (Michelle Rodriguez) cieszą się sobą podczas podróży poślubnej. Po tym gdy Brian i Mia zdecydowali się zrezygnować z dotychczasowego zajęcia, reszta grupy również postanowiła prowadzić normalne życie. Pozorny spokój zostaje jednak przerwany, gdy tajemnicza kobieta o imieniu Cipher (Charlize Theron) uwodzi Dominica i ponownie wciąga go w niebezpieczny świat zbrodni. Przyjaciele mężczyzny postanawiają do tego nie dopuścić. Grupa decyduje się zrobić wszystko, by zatrzymać niebezpiecznego anarchistę i uratować człowieka, który uczynił z nich rodzinę.

  • Spokojne życie "szybkich i wściekłych" zostaje przerwane przez tajemniczą Cipher (Charlize Theron), która podstępnie werbuje Doma (Vin Diesel) do spełnienia swego niecnego planu. Zdezorientowana reszta ekipy zaangażowana przez Pana Nobody (Kurt Russell), mimo szoku podejmuje wyzwanie i rusza do akcji w celu zneutralizowania przestępczyni, licząc się z tym, że przy okazji będzie musiała również walczyć przeciwko członkowi swojej rodziny. Ta niezwykła sytuacja wymagać będzie nieprawdopodobnego sojuszu, poświęcenia oraz ryzyka rozbicia tego, co do tej pory było dla nich najważniejsze, czyli rodziny.