The Fate of the Furious

plakat - Szybcy i wściekli 8 (2017)

recenzje Redakcji

(1)
  • Lubicie "Szybkich i wściekłych 5", lubicie "Szybkich i wściekłych 6", lubicie "Szybkich i wściekłych 7" – polubicie "Szybkich i wściekłych 8". Formuła na serię jest prosta jak imię Vina Diesela. Dobiliśmy już do ósemki, więc jakimś cudem to działa. "Szybcy i wściekli 8" są tym, czym mieli być, z całym dobrodziejstwem inwentarza. czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 91%

recenzje Użytkowników

(2)
  • Ósma odsłona serii pod względem konstrukcji i zastosowanej konwencji fabularnej porusza się w tych samych rejonach co część siódma – główni protagoniści kładą na łopatki całe armie, skutecznie uciekają sportowymi samochodami po zamarzniętym lodzie po to, by chwilę później zasiąść w ogródku do rodzinnego stołu i niczym przykładni chrześcijanie, odmówić modlitwę. Będąc jednak przygotowanym na taki obrót spraw, można przełknąć gorzką pigułkę mnożących się absurdów fabularnych i rozkoszować się słodkim smakiem niezwykle dynamicznej i sprawnie poprowadzonej fabuły, której tempo nie zwalnia nawet na chwilę. czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 75%
  • Dramat na kółkach

autor: Miss_Joker zaufany recenzent

Seria "Szybkich i wściekłych" już od dawna nijak ma się do swojej pierwotnej konwencji. Przecież już wiele lat temu seria, która niegdyś zachwycała całą gamą najwyższej klasy aut, zapierającymi dech w pościgami oraz całkiem niezłą jak na tamte czasy realizacją, stała się standardowym tasiemcem, którego jedyne cele to odmóżdżenie widza, a przede wszystkim zgarnięcie całkiem sporej sumki za serwowanie światu bajek wyjętych rodem z "Matrixa". czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 50%