PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 295 579
ocen
7,4 10 1 295579
6,0 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Moim zdaniem "jedynka" to najlepsza z produkcji z serii Szybcy i Wściekli. Mimo wszystko jest klimat i oglądając go 12 lat po produkcji stwierdzam że jest na czasie. Muzyka na dobrym poziomie, to samo zdjęcia.

I muszę przyznać, że jest to najlepsza część. 5 część jeszcze przebolałem, ale od 6 to już nie byli szybcy i wściekli. Jedyna ma w sobie to coś, nie łamie praw fizyki, ma klimat, dobra muzyka, dobre aktorstwo, realistyczne bijatyki.

Jest dobra fabuła, dobre wykonanie, dobra muzyka, piękne kobiety i szybkie samochody ;) Czego chcieć więcej? Ciekawe czy Triple-X chociaż częściowo będzie tak dobre jak The Fast and the Furious...

Jak dla mnie jest to mocno przeciętne kino akcji, właściwie to już C-klasowe. Spodziewałem się chociaż fajnych sekwencji wyścigów, czy jakieś akcji, a i to nawet zawodzi...Skoro od tego zacząłem to już pociągnę - sceny wyścigów są kiepsko sfilmowane, szczególnie te w mieście. Często rażą sztucznością. Później jest już...

więcej

Jedynka podobała mi się najbardziej ,oddawała ten kalifornijski klimat który idealnie pasował do nocnych nielegalnych wyścigów.Jedynym minusem dla mnie było rozmycie przy stosowaniu NO2,wyglądało to trochę jak w NFS

http://gorna-polka.pl/?p=3910

...TAK...

bardzo polecam!!!to był narazie najlepszy film jaki widziałem z wyścigami samochodowymi!!! mogli by robić więcej takich filmów :d

Podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Szukam podobnych filmów jak ten. Jeśli ktoś zna to prosze o tytuły.

Czemu Leon nie wystąpił w następnych odcinkach???

Daję naciagane 5/10, gdyż ten film mało ma wspólnego z ambitnym filmem sensacyjnym. Mało ciekawych zwrotów w fabule a za duzo skupiania się na wiejsko stuningowanych samochodach. Film dla miłosników motoryzacji lubiących przedłużać sobie interes. Daję 5/10 bo film dośc syzbko mi minął przez w miarę rozpędzoną akcję. No...

więcej

Która postać wam się bardziej podoba mój głos idzie na Brian O'Connera dlatego że bardziej się znim zżyłem.

I pójdzie jak woda! Seria F&F to fenomen, ale socjologiczny, bardziej na temat widzów... To film o szybkich samochodach, tak? To w którym momencie tak naprawdę te samochody szybko jeżdżą? W programie komputerowym. W rzeczywistości sceny pościgów to ok. 30km/h, a ewolucje wykonuje komputer. Cyrkowe sztuczki w wykonaniu...

więcej

Nigdy się nie znudzi

ocenił(a) film na 10

Obejrzałem go chyba z 50 razy albo więcej i za każdym razem tak samo mnie zachwycał.
Najlepszy film o samochodach i jeden z lepszych filmów akcji. No i oczywiście najlepsza część całej serii, w Tokio Drift podobały mi się tylko te 'driftowane' sceny, dwójka była za bardzo bajkowa, a czwórka to już zupełnie inna bajka.

więcej

Film mi się podobał, przyjemnie się go oglądało, aczkolwiek nie rozumiem wielkich zachwytwów nad tym filmem. Raz obejrzany w zupełności mi starczy i według mnie nie zasługuje na tak wysoką ocenę. ;)

Mam tu "małą" listę piosenek tych najbardziej poszukiwanych z filmu ,a ,których w soundtracku nie ma :

1) BT - Title Sequence - The Fast & The Furious Score
00:00:20-00:01:28
Opening sequence ... the words flipping around ... loading of the Rodger's Truck & the entrance of the 3 Black Civics.

2) BT - Brian's...

więcej

Stare dobre Szybcy i Wściekli , pierwsza trylogia miażdży na głowę wszystkie kolejne. No i to czasy mojej młodzieńczej harcy więc wspomnienia są fantastyczne

Zdecydowanie najlepsza odsłona całej serii. Oglądając tę część możemy poczuć się jak w grze need for speed. Nielegalne wyścigi uliczne, podrasowane samochody, muzyka, piękne kobiety tańczące w tłumie i oczywiście dźwięk syreny policyjnej w tle. Piękne Los Angeles również robi klimat. Podczas niektórych scen czułem...

i można kupić zabawki zdalnie sterowane w biedronce :) Cenię go bo jeszcze nie bylo w nim dużo efektów komputerowych jak już pojawily się w dwójce.Taki jeszcze czysty "meski" film, gdzie były porządne fury.

:(

ocenił(a) film na 10

fajny był brian i blodyn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones