PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 295 862
oceny
7,4 10 1 295862
6,0 16
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

Brak słów. Laski, bryki i strzelanie.

ocenił(a) film na 3
hellhunter

Lepiej bym tego nie ujął.. żenada i również 3/10

ocenił(a) film na 8
ministasiu

same parówy na tym forum

ocenił(a) film na 9
Patryk.new

:D nice one

Patryk.new

No tak, tylko gościowi z inteligencją ślimaka winniczka może podobać się taki film.

hellhunter

Wybacz, ale nie poczuwam się do roli człowieka 'z inteligencją ślimaka winniczka', a jednak film bardzo mi się podobał. Takimi tekstami udowadniasz swoje braki w inteligencji, a nie czyjeś.

ocenił(a) film na 10
Claudija91

No raczej bo nie podobać mógł się jedynie osobą z iq komara... a tak na poważnie to nie podoba sie on trollom których na forum nie brakuje i ludziom którzy boją się nocnego życia bo wolą egzystować a własciwie wegetować w rutynie...

Uras

Ty też się bystrością nie popisałeś kolego mimo, że do oceny samego filmu się zgadzam. To nie jest ważne czy film się podobał czy nie. Istotne jest, aby przy tym nikogo nie obrażać. Ja również mam wiele filmów, których wręcz nie cierpię, ale nigdy nie napisałabym, że ludzie którzy je lubią są tępakami itp, bo to zwykła dziecinada. Kolega Hellhunter najwidoczniej ma się za objawiciela prawdy o wartościowych filmach, bo to, że jego ego sięga wyżej niż szacowne cztery litery jest oczywiste, a osobiście mam uczulenie na takich 'mędrców'.

ocenił(a) film na 10
Claudija91

koleżanko ja tylko dowcipnie ironizowałęm z tym iq i nie miałem na celu nikogo obrażać...

ocenił(a) film na 8
hellhunter

czego chcieć więcej

ocenił(a) film na 10
hellhunter

Albo jestes gejem albo laska albo hetero ktory nosi apaszke na szyi ;] "Laski, bryki i strzelaniny" jezeli dobry scenariusz to niczego wiecej facetowi w filmie nie powinno brakowac.

ocenił(a) film na 6
Ochrzczony

Bardzo schematyczne podejście do ludzi :-P

ocenił(a) film na 8
hellhunter

A co ty byś chciał w ścigankowym filmie fabuły z (Antykon)Incepcji?

ocenił(a) film na 8
Gorn221

dobre :p ale Incepcja to kawał zajebistego kina :D

metus02_14

3 minuty wystarczyły bym zmienił film.

ocenił(a) film na 8
tworek133

3 minuty Incepcji? czyli o ile dobrze pamiętam to nawet nie cała pierwsza scena strzelaniny w podświadomości postaci granej przez Watanabe. tam była sama akcja, może wolisz filmy a`la Allen?

metus02_14

3 minuty za szybcy za wsciekli 5 :) A incepcja jest spoko ;)

ocenił(a) film na 8
tworek133

pierwsze 3 minuty fast five to retrospekcje z "4" :p z końcówki

ocenił(a) film na 9
hellhunter

I czego chcieć więcej?

ocenił(a) film na 3
Mailo91

Dobrego aktorstwa, porządnej fabuły i scenariusza, którego debilizm nie przekracza wszelkich norm?

hellhunter

Film jest Ok, można się trochę zabawic. Akcja i fabuła też są spoko. Ogólnie porządne kino, film ze smakiem ;)

hellhunter

a ja dałem 8/10 za Laski, bryki i strzelanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones