PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 295 872
oceny
7,4 10 1 295872
6,0 16
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

Mi się podoba.

ocenił(a) film na 6

Pierwsza i najlepsza część serii.

ocenił(a) film na 10
Dr_Crash

Ocena 6 dość surowa jak na film, który się podoba ;)

ocenił(a) film na 6
Brian_FF78

Wydaje mi się że raczej trafna :) Film jest niezły, ale pojawiają się elementy bajeru które nieznacznie psują obraz, a tego nie lubię. I tak dobrze że w tej części jest tego bardzo mało w stosunku do kolejnych odsłon które przez to normalnie miażdżą czachę :)

ocenił(a) film na 10
Dr_Crash

Moim zdaniem pierwsza część i trzecia są jeszcze w miarę realistyczne. Pozostałe są znakomite, ale również nie lubię kosmosu. I pomimo, że Szybcy i wściekli to moja ulubiona seria nie wystawiam im ocen 10 tylko 9.

ocenił(a) film na 6
Brian_FF78

Moim skromnym zdaniem, wstawienie kilku fajnych bryk + kilku niezłych dupeczek to za mało na tak wysokie oceny. Kiedy pierwszy raz oglądałem, to też byłem pod wielkim wrażeniem całego obrazu. Bo czego można było chcieć więcej? Ale jak obejrzałem to drugi raz, pierwsze emocje zdążyły opaść i zacząłem dostrzegać proste triki które tak faktycznie miały za zadanie omamić widza. I tak 6 to moim zdaniem bardzo wysoka nota :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones