PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 295 803
oceny
7,4 10 1 295803
6,0 16
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

Daję naciagane 5/10, gdyż ten film mało ma wspólnego z ambitnym filmem sensacyjnym. Mało ciekawych zwrotów w fabule a za duzo skupiania się na wiejsko stuningowanych samochodach. Film dla miłosników motoryzacji lubiących przedłużać sobie interes. Daję 5/10 bo film dośc syzbko mi minął przez w miarę rozpędzoną akcję. No dalej tylko czekam jak jakiś ignorant tępo mnie shejtuje

ocenił(a) film na 10
Jugulator1988

Szanuję twoją opinię na temat filmu. Mi osobiście się film podoba mimo że nie przedłużam sobie interesu.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Jugulator1988

Gatunek: Akcja.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Właśnie. Ale mało tej akcji tutaj. I to jeden z problemów tego przegadanego filmu.

ocenił(a) film na 9
Jugulator1988

nie - nie są wiejsko podrasowane. jeżeli nie znasz się na tym lub tego nie lubisz to nie oceniaj tej kwestii.
ale + za ogólnie obiektywną ocenę.

ocenił(a) film na 10
Jugulator1988

Ja shejtuję <-- za ten wyraz, bo wg mnie powinieneś napisać przez Z :)

ocenił(a) film na 9
Jugulator1988

Jeśli szukasz ambitnego kina sensacyjnego to źle trafiłeś bo to kino akcji bardziej kładące nacisk na rozrywkę. A tak na marginesie to na wioskach nie znadziesz tak stuningowanych aut i nie trzeba sobie "przedłużać interesu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones