PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461504}

Szybko i wściekle

Fast & Furious
7,3 163 048
ocen
7,3 10 1 163048
5,1 9
ocen krytyków
Szybko i wściekle
powrót do forum filmu Szybko i wściekle

W dupę jeżą! zamiast robić kolejne części szybkich i wściekłych to niech zrobią ekranizację gry Need for Speed Most Wanted,albo Undergrounda 2...

ocenił(a) film na 8
KoRn666

nie wiem czy wiesz, ale NFS jakiego dostajemy od czasow Underground jest inspirowany filmem Fast & Furious, tak wiec lepiej niech kreca wiecej filmow a robia mniej tych slabych wyscigowek.

xsi_2

wyszło by na to samo, czym się różni gra od filmu?

użytkownik usunięty
KoRn666

Mogliby zrobić ale w NFS nie ma za bardzo dobrej fabuły na film...

To nie wiedziałem że tam jakaś jest w ogóle. Co mają film o nakładaniu nowego lakieru i alumów zrobić?

użytkownik usunięty
harry_82

Nie no jakaś fabuła jest... bez przesady nie tylko nakładanie lakieru.

Faktycznie można jeszcze parę scen wyścigu zrobić po mieście, dodać jakąś lipną fabułę łączącą bohaterów i wrzucić do fury po dwa dodatkowe pojemniki z podtlenkiem:].

użytkownik usunięty
harry_82

Albo mogli by zrobić film na podstawie Burnout Paradise, byłby fajny pod względem kraks na drogach i fajnych efektów :), przez półtorej godziny zmasakrowali by 1000 niezłych gablot(może by się im kiedyś zwróciło :) ), nie no żartuje, filmy na podstawie gier są ogólnie słabe jedyny który mi się podobał to Doom, film musiałby trwać z 10 godzin żeby coś fajnego wyszło.

KoRn666

Gadaj dalej ,a UWE Boll weźmie i nakręci ... W ogóle filmy na podstawie gier to straszna kicha .. tak samo jak gry na podstawie Filmów ... Fast and Furious na psp to była tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones