PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461504}

Szybko i wściekle

Fast & Furious
7,3 163 046
ocen
7,3 10 1 163046
5,1 9
ocen krytyków
Szybko i wściekle
powrót do forum filmu Szybko i wściekle

Zawiodłem się, w porównaniu z 1 i 2 częscią ta część jest słaba. Fabuła kompletnie mnie nie wciągnęła, efekty specialne gorsze niż w 1 i 2 części, gra aktorska to samo mimo, że są ci sami co w 1 częsci, i do tego kilka głupich i nierelanych scen rodem z transformers. Jedynie muzyka jest w porządku. I jakim cudem ta częśc ma praktycznie to samo ocenę jak 1 i 2 które są o niebo lepsze? To chyba żart...Moja ocena 5/10

Bary

zgadzam się z tobą z całą rozciągłością oglądałam 1 i Tokio drift i wciągneły mnie te dwa filmy więc i oglądnęłam tą część i co ............ katastrofa po 0,5 godzinnym seansie przełączyłam na inny kanał.
DNO 3/10

ocenił(a) film na 3
Bary

Kolejna część telenoweli Fart i Farciarz w odsłonie Głupko i głupiekle. Cytując słowa policjanta Penninga "Trzymaj swoje gówno w garści, synu." Najtwardszym elementem w samochodzie jest ? ... Farciarz znaczy Kierowca. Zaskoczenie? :) Reszta to dodatki do karoserii. Co robią opony w czasie jazdy ? ... piszczą.! fart, chłoptaś, fart, pisk opon, fart, paliwo, farciarz, fart, szybko, fart, niefart, fart, szybkie disco, fart, wolne disco, fart, blachary, fart, tunel, fart i fart farciarz fart ... Na początku był Fart później też, i tak do końca filmu. Ale pojawił się też niefart ktoś zauważył? Mógł być kolejny fajny film ale się ... i dłużył.

ocenił(a) film na 4
nander

Przestań ćpać to gówno, proszę. :) Choć nie powiem - nawet mnie tym słownym bohomazem rozbawiłeś, choć nie koniecznie tak jakbyś tego chciał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones