PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461504}

Szybko i wściekle

Fast & Furious
7,3 163 048
ocen
7,3 10 1 163048
5,1 9
ocen krytyków
Szybko i wściekle
powrót do forum filmu Szybko i wściekle

Han, ożył ;>

użytkownik usunięty

Ha przeciez w FF: Tokyo Drift on zginął... Trochę chyba się im kolejność pomyliła xD nie ma co xD

yhh, no bo to jest okres między pierwszą a drugą częścią ;)

użytkownik usunięty
veritassserum

Tego to się domyśliłam ;)
Ale chyba troche nie pokolei im się to nakręciło xD

ocenił(a) film na 10

Troszkę poszperać i można się dowiedzieć wszystkiego bo był nie jeden temat. Tak TD powinno wyjść po tej części ( teoretycznie bo w sumie tak sierdziłam ja i nie tylko ponieważ duża cześć widzów) .

użytkownik usunięty
roxsana2

I teraz to mi się troche pokręciło ;p
Bo wychodzi na to, że jest tak:
1. Szybcy i wściekli
2. Szybko i wściekle
3. Szybcy i wściekli : Tokio Drift
I teraz się zastanawiam gdzie umieścić Za szybcy, za wściekli - bo wiele osób twierdzi, że to wogóle się nie mieści w tej serii ;> Mogli by jakieś filmy łączniki pokazać/nakręcić - bo szczerze to wszystko jak dla mnie się kupy nie 3ma :)

ocenił(a) film na 10

1. Szybcy i wściekli
(2.) niby tutaj Za szybcy, za wściekli ale to kwestia dyskusji ponieważ ta cześć troszkę odstaje i łączy ja jeden bohater ale w sumie Szybko i wściekle i TD łączy też jeden aktor Han no i na końcu Dominik
2. Szybko i wściekle
3. Szybcy i wściekli : Tokio Drift

Tak tylko dodam. Odnosze wrażenie że po pierwszej części (Szybcy i wściekli) nie miała powstać następna czyli (Za szybcy, za wściekli)potem wrzucili TD które wogóle nie trzymało się kupy do reszty teraz Szybko i wściekle które też ni z gruszki ni z pietruszki .... moim zdaniem żadna z części nie miała tworzyć trylogii tylko pojedyncze filmy nie związane ze sobą ale kiedy to ludzie czyli widzowie za czeli szukać w tych " częściach" wspólnych wątków itp. wtedy autorzy postanowili jakoś to wszytko połączyć tylko moim zdaniem im troszkę nie wyszło.

ocenił(a) film na 7
roxsana2

ja bym powiedział, że akcja TD toczy się w tym samym czasie, co czwórki. Han jedzie do Japonii, potem mija trochę czasu, gdy Han szaleje po Tokio, a Dom pracuje w tym warsztacie po rozstaniu z Letty. potem jest akcja właściwa obu części i w TD ginie Han, a Don ucieka z więzienia i jedzie do Japonii do Hana. na miejscu jednak już go nie zastaje.

co do 2F2F to wg mnie jest właśnie po jedynce, bo wtedy Brian pracuje jeszcze dla policji i dopiero później przechodzi do FBI.

ocenił(a) film na 10
reCoil

Nawet trochę sensowne :) Nawet dobrze kombinujesz :)

ocenił(a) film na 10
reCoil

Dopiero w szóstej części Han jedzie do Tokio.

roxsana2

Witam, chyba się trochę pogubiliście moi drodzy.
1. "Szybcy i wściekli" kończą się tak że Brian pozwala Donowi uciec, a i on sam zostaje zbiegiem za to że dał tamtemu uciec.
2. Druga część czyli "Za szybcy za wściekli" opowiadają o tym jak Brian po tym jak dał uciec Dominikowi, zamieszkał w Miami i wraz ze swoim kumplem biorą udział w akcji FBI na pewnego mafiosa, na końcu Brian zostaje oczyszczony z zarzutów i zostaje przyjęty do FBI-a.
3. Kolejna część to "Szybcy i wściekli Tokyo drift" gdzie Shaun Boswell przeprowadza się do Tokyo aby zostać królem driftingu, tam poznaje Hana który po jakimś czasie ginie w wypadku samochodowym podczas wyścigu, oraz na końcu Dona który przyjechał do starego nie żyjącego już przyjaciela.
4. Ostatnią jak dotąd częścią to "Szybko i wściekle" która rozgrywa się między drugim a trzecim filmem, Brian, tak jak mu obiecano tak został agentem FBI, musi aresztować króla heroiny Antoniego Brage oraz pomóc Donowi zemścić się na Bradze za śmierć jego dziewczyny Letty. W tej części występuje również Han (kumpel Dominica).

Według mnie tak to właśnie wygląda.

A tak przy okazji, jakoś najmniej mi się podobała ta ostatnia część, mało wyścigów i fajnych stuningowanych samochodów, lepsze były poprzednie części.

Pozdro

ocenił(a) film na 8

Na pewno nie jest to przed tokyo drift, dlatego że tam Brian przecież
chodził do szkoły...

ocenił(a) film na 10
bartasek11

Że kto chodził do szkoły? No to proponuje obejrzeć wszystkie części jeszcze raz przestudiować obsadę :)

użytkownik usunięty

Moim zdaniem powinni jeszcze jedną cześć nakręcić po Szybcy i wściekli i Szybko i Wsciekle - i zakończyć to tak, że Dom i Brian się rozstają - Dom ucieka do Tokyo, a Brian idzie do więzienia i potem by były częsci Szybcy i Wsciekli TD oraz Za szybcy i za wsciekli i by było wszystko na swoim miejscu i okej :)

przecież Szybko i Wściekle jest to kontynuacja 1 części Pózniej jest za szybcy za wsciekli a potem dopiero tokio drift
troche nie pokolei zrobili ale to co

ocenił(a) film na 6

Widać, że mało w życiu filmów obejrzałaś;)
Termin Sequel jest Ci znany? Przez producentów filmu nie po raz pierwszy ma miejsce tutaj, w serii 'szybcy i wściekli'. Występuje często w produkcjach, jednakże częściej w tych wyrafinowanych, trafiających do znacznie węższej publiczności.
Też się dziwie, że zdecydowali się zrobić sequela w tego typu rozrywkowym przedsięwzięciu. Produkcji kierowanej do zupełnie innej grupy potencjalnych odbiorców (tych z piwem, popcornem w ręku i IQ ~60). Tych mniej.. lub inaczej myślących. Jak widać przeliczyli się..

Nie każdy potrafi poskładać układankę w całość. Gdzie ilość puzzli powala na kolana - przypomnijmy ile ich jest - 4 :)

ocenił(a) film na 6
negroz

Jak i również prequel.

ocenił(a) film na 6

A gwoli wytłumaczenia, po oglądnięciu 'Szybko i wściekle' to interquel.
Ot, to tyle :)

Jezeli nie oglądaliście filmu...To nie piszcie bez sensu.... Tak naprwade śmiec Hana w 3 czeci flmu ,,tokio drift" Była sfiksowana .... :):) Podaje strone z której możecie sobie ściagnąc film The Fast and The Furios 4 http://torrenty.org/torrent/394661 Zobaczycie film to zakapujecie o co mi chodzi:):) Pozdrawiam:)

wiec tokio drift jest tak jakby po wydarzeniu z 6 co han miał wyjechać z tą dupa ale zginęła i podejrzewam ze błody z tokio drift i reszta bedą chcieli zabić statham . no bo van był na koniec w 3 i 7 raczej zacznie sie od tego wyścigu i pewnie młody bedzie sie mścił z vanem i resztączekam i też pójdę do kina



ALE HAN ZGINĄŁ NAJFAJNIEJSZA POSTAĆ :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones