PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696071}

Trainspotting 2

T2: Trainspotting
7,0 37 636
ocen
7,0 10 1 37636
5,7 21
ocen krytyków
T2: Trainspotting
powrót do forum filmu T2: Trainspotting

Znowu się zaczyna? W takim tempie film w końcu do nas nie trafi.

Kierokat

Już się wcześniej domyśliłem, że coś takiego odwalą, bo nie było filmu w zapowiedziach na stronach kin. Kurde no szlag mnie trafi! Może będą jakieś pokazy przedpremierowe.

ocenił(a) film na 9
Kierokat

ja ide w za dwa dni na premierke :)

ocenił(a) film na 8
Kierokat

Jak zobaczyłem, że dystrybutorem jest UIP Polska, to po tym jak potraktowali 'Manchester by the Sea' i jak na tydzień przed premierą ogłosili, że będą grali film w 10kinach w Polsce, to wiedziałem, że z 'T2' też będą jakieś problemy eh. No i stało się, miesiąc w dupę

Kierokat

Ten uczuć, gdy myślisz, że zobaczysz film za tydzień, a polski dystrybutor ma dla Ciebie inne plany.

ocenił(a) film na 8
HEILHELGA

Ejj ale bez kitu, ja sobie już wszystko idealnie zaplanowałam i tak szczęśliwa byłam, że sobie dobry film obejrzę, a tu takie coś...no bez przesady wg mnie. Ja tam sobie i tak pójdę w takim razie na coś innego, ale obawiam się, że film na tym ucierpi. Do marca to całkiem sporo osób ten film już w necie obejrzy więc dystrybutor to jakiś mało myślący.

ocenił(a) film na 9
Kierokat

cały czas wypatruję na stronie heliosa (bo oczywiście w moim mieście nie ma innych wiekszych kin) czy trainspotting jest w zapowiedziach. nie ukrywam rozczarowania.
a potem dziwią się, ze ludzie piracą.

kitaszyska

w multikinie jest, ale data 03.03.2017

ocenił(a) film na 9
HEILHELGA

nie w każdy multikinie, w Elblągu nie ma wogóle masakra jakaś

kitaszyska

w heliosie też

ocenił(a) film na 9
HEILHELGA

mogę prosić o link?

kitaszyska

http://www.helios.pl/33,Tczew/BazaFilmow/Szczegoly/film/7617/T2%3A-Trainspotting

ocenił(a) film na 8
Kierokat

To jest żałosne... A taki Grey ma premierę równą z światową. Kpina z widza.

ewej

Bo Grey to łajno dla milionowego pospólstwa, a Trainspotting to film legenda :) nisza dla starej rzeszy fanów. W końcu jak grali T1 to też tylko w kinach kameralnych bo był to wówczas film - Europejski i od 18 lat. Takie to były czasy.

Kierokat

K_u_r_w_a m_a_ć (co to za cenzura?), brak słów. 2017, rok i nadal takie rzeczy się dzieją.

ocenił(a) film na 7
Kierokat

prośba !!
mam zaraz seans T2 ,
czy jeśli ogladałe dawno temu jednym okiem cześć 1 , to moge isć na T2 ?
nie popsuje sobie filmu ?
to jest kontynuacja ?

ocenił(a) film na 10
zdeniu84

Tak, plus sporo nawiązań do jedynki. W sumie najważniejsze jest, żebyś znał zakończenie jedynki, z resztą może sobie poradzisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones