PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544699}

Taśmy Watykanu

The Vatican Tapes
4,6 31 554
oceny
4,6 10 1 31554
4,7 3
oceny krytyków
Taśmy Watykanu
powrót do forum filmu Taśmy Watykanu

chyba ktoś tutaj nie zna definicji ''antychryst''
horror lekko różniący się od innych o opętaniu, pokazuje nam nadejście antychrysta.był ciekawy, był straszny i ten koniec... pokazujący czym jest dokładnie ten antychryst ;) samo to słowo przyprawia mnie o dreszcze

ocenił(a) film na 8
Kozus_

super ze ktos sie ze mna zgadza ;3

użytkownik usunięty
Kozus_

"samo to słowo przyprawia mnie o dreszcze"

Nerwica na tle religijnym?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Kozus_

A dla mnie nudna sieczka bez polotu i jakiejś spójności. Jasne, tajne dwuosobowe stwowarzyszenie spisujące w podziemnych archiwach Watykanu wielkości Manhattanu o o którym nikt nie wie, całe zło diabła, z czego na koniec zostaje tylko jeden który zna je najlepiej (a kto miałby nie znać jak on skoro tylko dwóch było). Egzorcyzmy przeprowadzane jakby dopiero się tego uczyli z elementarza 1 klasisty. Słyszałem że historia watykanu sięga IV wieku ale żeby od 2 tys lat watykan zbierał info nt zła? nieźle. Zaraz się okaże że Watykan jest starszy od samego Dżizasa. Nuda flaki z olejem, horror który można pokazać bez strachu 2 latkowi. aaa... jedyny powód dla którego dobrnąłem do końca to seksapil bijący od Olivii Taylor Dudley

wiosenka0

ojej paczcie jaki "znafca". jak tylko pojawia sie w jakims filmie niescisloci zaraz horda pseudoynteligientow musi wznosic lamet "BO JA WIEM JAK BYLO" ! jak ktos ma chory leb i kreci go tylko ogladanie psychopaty ktory zza kazdego rogu wyskakuje z krzykiem i glosnascia 150 dB to nie wiem co robi przy normalnych horrorach bo byle wypociny oparte jedynie na jumpscare'ach to jest dopiero dno. jak ktos ci ryknie za plecami tez sie przestraszysz a o wiele tansze niz produkowanie glupiego filmu. a to ze przez to siedzisz 2h jak na szpilkach bo boisz sie kiedy znowu cos ryknie znienacka nie znaczy ze film jest ciekawy...

co do filmu..zakonczenie troche rozczarowujace moze taki byl zamysl ale pozostaje niedosyt jakby brakowalo zakonczenia

ocenił(a) film na 6
meanraax

Właśnie ten niedosyt jest ciekawy odrazu rozglądam się za kontynuacją filmu niestety brak nie jest to typowy "horror"ale film fajny

meanraax

Brawo!

ocenił(a) film na 3
wiosenka0

dobry film związany z egzorcyzmem to RYTUAŁ polecam obejrzeć motywy wymiotowania gwoźdźmi są prawdziwe, a jak chcesz się dowiedzieć czego kolwiek autentycznego na temat egzorcyzmów polecam wysłuchać ks Piotra Glasa jest między innymi egzorcystą.

ocenił(a) film na 3
Kozus_

Raczej się sugerować. Badziew jakich mało...

ocenił(a) film na 2
Kozus_

Jeszcze, jeszcze, bo mam dreszcze...

Ten film pokazuje co to jest głupi film, a nie antychryst.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Kozus_

Powiem ci tak film z antychrystem ma mało co wspólnego jedynie to że będzie czynił fałszywe cuda druga rzecz jaka jest to antychryst wyjdzie z kościoła a nie randomowa dziewczyna poczytaj trochę apokalipsy świętego św Jana a potem się wypowiadaj ,,pokazujący czym jest dokładnie ten antychryst" ten film ma mało co wspólnego z egzorcyzmami. Jednym z lepszych filmów na temat egzorcyzów jest RYTUAŁ motyw z pluciem gwoździami jest ałtentyczny itp. polecam obejrzeć film.

ocenił(a) film na 5
Kozus_

No, film jest dość prostacki i prymitywny, wtórny i po taniości zrealizowany, ale ta odtwórczyni głównej roli no to tak zacnie wyprofilowana jest, mordka bardzo ładna, na inne jej aspekty też można popatrzeć, szkoda że nie pokazała cycków, ale i bez tego daje radę.

Kozus_

Szczególnie dzisiaj widać sens tego słowa: ANTYCHRYST. Teraz, po pięciu latach kiedy już zasiadł na tronach prawie całego świata, włącznie z watykanem (celowo z małej).
Żeby nie było wątpliwości... Jestem ateistą.

Paul_Mush

Czym ty się podniecasz?

Paul_Mush

ZEBY NIE BYŁO WĄTPLIWOŚCI. DUCHY, KRYPTYDY, PARANORMALIA SĄ FAKTEM I TY WIESZ O TYM I SIĘ CAŁKOWICIE ZE MNĄ ZGADZASZ ZRESZTĄ, ŻEBY NIE BYŁO WĄTPLIWOŚCI GDYBY NIE ZJAWISKA PARANORMALNE NIC BY NIE BYŁO ANI NIGDY NIE POWSTAŁO WŁĄCZNIE Z TOBĄ A ŻYCIE PO ŻYCIU W ROŻNEJ FORMIE JEST MOŻLIWE. Z RACJI, ZE PISZE PRAWDE CELOWO Z DUŻEJ LITERY. I NIE OŚMIELISZ ANI NIE ODWAŻYSZ MI SIĘ ODPISAĆ, ZWŁASZCZA NIE JUTRO ;))) :))) =)))))

ocenił(a) film na 3
Eru_Iluvatar

Nic. Prawdę piszę dla CIEMNOGRODU.

ocenił(a) film na 3
AlexRener

Aha ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones