PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=409026}
7,4 2 379
ocen
7,4 10 1 2379
Ta Ra Rum Pum
powrót do forum filmu Ta Ra Rum Pum

Średni

ocenił(a) film na 5

Hm, film ma bardzo dobrą ocenę na filmwebie i dużo pozytywnych komentarzy, a jak dla
mnie, był taki sobie... A sięgnęłam po niego, bo - przynajmniej w Polsce - jest dość
popularny, czytaj: należy to tego elitarnego grona filmów bollywoodzkich wydanych tutaj na
DVD. Ale jest, jak mówiłam - przede wszystkim baaardzo przewidywalny, nieoryginalny,
banalny. Może dodam na usprawiedliwienie, że za wyścigami nie przepadam i te momenty
mnie nudziły;), poza tym nie lubię duetu Rani-Saif (oczywiście Saif potrafi być bardzo
zabawny, jednak jest wg mnie jedynie fajnym uzupełnieniem filmów z lepszą obsadą i
lepszym scenariuszem, w rolach głównych - trochę go za dużo; Rani z kolei cenię za wiele
filmów z przekazem, w których brała udział, "Ta Ra Rum Pum" jednak takim nie jest, to
typowy film rozrywkowy). Było oczywiście kilka plusów, na pewno bardzo fajne piosenki,
dobra gra aktorska wszystkich, nawet dzieci, ze dwa dialogi i sam początek, historia
rodziców;) Poza tym... cóż, film wiele nie wnosi do dorobku aktorów ani w ogóle do
kinematografii Bolly, a może po prostu obejrzałam go w złym czasie, po tak wielu świetnych
filmach, że takie historyjki na mnie wrażenia nie robią. Jeśli ktoś ma dylemat, czy ten film
zobaczyć... wiecie, jest tyle fajniejszych, że na ten można naprawdę poczekać albo w ogóle
sobie go darować.

oldschool_punk00

Szkoda, że nie lubisz duetu Saif & Rani. jak dla mnie oni są znakomici razem. A film uwielbiam, bo daje ogromny zastrzyk pozytywnej energii i warto to docenić. Zdecydowanie polecam na poprawę humoru. :)

ocenił(a) film na 5
_Summer_

To wszystko to oczywiście kwestia gustu:) Ja na poprawę humoru wolę filmy z SRK albo Aamirem, a dwa najlepsze z Saifem Ali Khanem, jakie widziałam, tyle że w rolach drugoplanowych to "Dil Chahta Hai" i "Kal Ho Naa Ho" i te zdecydowanie bardziej polecam jego fanom, też są pozytywne;)

oldschool_punk00

Jest wiele świetnych filmów z Saifem w roli głównej, nie trzeba sie ograniczać do ról drugoplanowych, żeby zauważyć jego talent. ;)