PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10917}

Tacy jak my

The Sum of Us
7,0 453
oceny
7,0 10 1 453
Tacy jak my
powrót do forum filmu Tacy jak my

Piekny film

ocenił(a) film na 9

The Sum Of Us to jeden z moich ulubionych filmow Russella Crowe, jest tak pelen ciepla, humoru, milosci. Crowe jest w tym filmie przeuroczy, co ciekawe zagral w nim aby zrobic na zlosc skinom, ktorym podobala sie jego rola w Romper Stomper. Musieli pospadac z krzesel gdy zobaczyli swojego idola, ktory w poprzednim obrazie gral bezwzglednego skina, w roli lagodnego homoseksualisty :-) Caly Russell

użytkownik usunięty
miss_russ

mam film al enie moge znależć napisow do tego filmu, czy wiesz mopze jak je zdobyc??o ile z nich korzystales

użytkownik usunięty
miss_russ

Ten film musi zobaczyc każdy. Jest bardzo wzruszający i przejmujący. Polecam :)

Szukam tego filmu.Mam duza kolekcje.Chetnie sie wymienie;]

ocenił(a) film na 7
miss_russ

Bardzo ciekawe, rozumiem, że jesteś jego fanką. Skąd dowiedziałaś się o motywacji Russella?

ocenił(a) film na 9
Mowiacy_do_reki

Jestem fanką, widziałam praktycznie wszystkie jego filmy, obejrzałam i przeczytałam masę wywiadów, stąd wiem :) Szkoda, że Russ tak się zapuścił, nie dba o siebie i wygląda niestety na więcej niż ma w metryce :/

ocenił(a) film na 7
miss_russ

Nie jestem fanem, ale aktor bardzo dobry. Widziałem z nim siedem filmów, ostatnio właśnie ten. Rola zagrana bardzo spójnie i przyciągająco, wiarygodnie. Film mi się podobał. Od dawna mam zanotowany Romper Stomper, widziałem trailer. Ostatnio słaby czas, ale generalnie ciężko o dobre role. Dominują blockbustery, nie ma porządnego kina akcji, thrillerów dla 40+. A ci młodzi to tylko mają wygląd. Widziałem jeszcze The Insider - świetny film, Pan i Władca, American Gangster, Stan Gry, Dla Niej Wszystko i Robin Hood. Jako dziecko jeszcze Gladiator.

ocenił(a) film na 9
Mowiacy_do_reki

Koniecznie obejrzyj L.A. Confidential, osobiście bardzo lubię też Proof of life i Dobry rok.

miss_russ

Chyba pierwszy raz w życiu widzę pełnoletni wpis na Filmwebie!!! 0_o

ocenił(a) film na 9
ntx

;))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones