PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246719}
5,9 4 210
ocen
5,9 10 1 4210
Tajemnica śmierci
powrót do forum filmu Tajemnica śmierci

Spojlery !!

ocenił(a) film na 4

Wkurzyła mnie końcówka :|
Po co ta Amy zabiła Vanesse .?! Przecież mogliby żyć szczęśliwie siostra z siostrą .
Bez Sensu.

ocenił(a) film na 5
adi884

Ta Amy nie wiedziała że Vanessa jest jej siostrą . I tak samo nie wiedziała że jest jej matką jak ją cały czas w piwnicy trzymali .

Etresura

Właśnie obejrzałem. Przyznaję: jednym okiem, ale już na dzień dobry coś mnie zdziwiło w twoim wpisie - to Vanessa była jednocześnie siostrą i matką tej Amy?! To by sugerowało jakiś wątek kazirodczy, ale to już oznacza że muszę obejrzeć na spokojnie i uważnie ten film bo mi zwyczajnie umknęło?

Metal91

Zaraz, zaraz. Vanessa była matką Amy, ale ta mała o tym nie wiedziała. Myślała że ona jest potworem i zabiła ją dlatego żeby ochronić Christy. Ona myślała tak jak zresztą Christy że Vanessa zmarła. Vanessa i Christy były siostrami. Więc mała Amy była siostrzenicą Christy i wiedziała o tym. Po prostu myślała że jej matka zmarła, a zabija jakiegoś tam potwora co mieszka w ścianach. Ogólnie Vanessa przez ten wypadek i trzymanie w piwnicy zwariowała. Zaatakowała Christy, ale jak zobaczyła jej wisiorek przypomniała sobie że to jej siostra, której go dała przed laty. Rozumiesz?

Claudia_9513

Tak, Ty zdecydowanie klarowniej to opisałaś niż Twoja przedmówczyni ;)

Jedna rzecz mnie tylko zdziwiła w tej scenie z wisiorkiem - spodziewałem się, że Vanessa zacznie wręcz ratować Christy, pomagać wypłynąć na powierzchnię - zamiast dalej topić. A ona po prostu, jeśli dobrze zapamiętałem, zerwała wisiorek i popłynęła sobie, jak gdyby nigdy nic.

Coś przeoczyłem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones