PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 193 719
ocen
7,4 10 1 193719
7,5 30
ocen krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

Spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Film o gejach? Pewnie następny syf który ma podjarać nastolatki. I do tego gra w nim jeszcze Heath... Po co psuć sobie wizerunek Ledgera jego jakąś życiową wtopą?
Jakże cudownie że się myliłam!
Film niesamowity. Rzadko spotyka się bohaterów którzy tak naturalnie reagują na to, co się dzieje w ich życiu. Tęsknota za drugim człowiekiem, rozterki związane z miłością która odbiega od reguł i do której samemu jest się trudno przyznać, przeciwstawianie się samemu sobie z powodu strachu przed reakcją społeczeństwa, tworzenie pozorów bycia kimś innym niż się jest. Dawno tak nie przeżywałam losów postaci filmowych, No i do tego zakończenie które wzbudziło we mnie emocje trudne do opisania.

ocenił(a) film na 8
monika512

Filmy o gejach jarają nastolatki?

Dallaz

No, te lewackie na pewno ;)

ocenił(a) film na 10
Dallaz

Większość widzów wśród yaoi to młode dziewczyny, ogromną sympatią wśród dziewcząt cieszą się sceny miłości dwóch facetów w serialach/filmach , szał fan fiction typowo o miłości męskiej np. Harry Potter, co by było gdyby Draco i Harry... nawet słyszałam o Harrym i prof. Snape. Może przesadziłam ze słowem syf ale na pewno zaliczam takie rzeczy do kiczu.

ocenił(a) film na 8
monika512

Matko Bosko, co się z tą młodzieżą porobiło.

ocenił(a) film na 10
Dallaz

,,Jak to mówią młodzi ludzie- masakracja.''

monika512

Co do fanfiction HP to może się mylisz w swoich przypuszczeniach, tak samo jak co do tego filmu - tam jest mnóstwo chłamu ale kilka arcydzieł np. Rozmowy herbaciane Telanu

monika512

Mi staje/ę* na widok lesbijek , ale skoro nastolatkom staje/ę** na widok gejów chyba nie jestem zboczony. A co do filmu , to owszem był świetny . Tylko szkoda , że ludzie dają temu filmowi 1 z racji tego o czym opowiadał.Homoseksualizm , to nie choroba na litość. "Ale , to jest przeciwko Bogu i naturze" to idź na ulice i zacznij protest uliczny . Chociaż geje też przesadzają z tym całym syfem , że nie tolerują ich , że trzeba zrobić parady marsze.

*Proszę , nie zagłębiajmy się w to.
**Proszę.

monika512

Moim zdaniem to jeden z najpiękniejszych filmów, jakie widziałam. Ukazuje prawdziwe i szczere uczucie, które połączyło dwóch ludzi. Nieważne jest to, że są to dwaj mężczyźni. Ważna jest tylko ich miłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones