PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 193 946
ocen
7,4 10 1 193946
7,6 33
oceny krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

Oczom nie wierzę.

ocenił(a) film na 1

Cały Słupsk się zebrał pod tym grzesznym filmem.

HRA

Słupsk stał się sodomą i gomorą w oczach prawaków... A ja im zazdroszcze takiego prezydenta. I nie dlatego, że jest gejem, a ponieważ jest to bardzo pracowity i miły koleś. Zamiast pluć jadem, ciężko pracował i był jednym z najlepszych posłów tej kadencji, co potwierdził ranking POLITYKI. Prawdopodobnie będzie dobrym prezydentem.

ocenił(a) film na 1
NikKlik

cóż za piękne , męskie wyznanie. Jednak zbyteczne Szanowny Panie, każdy sodomita zazdrości Słupczanom.

pozdrawiam serdecznie

HRA

Prawactwo ma w zwyczaju stawiać orientację seksualną lub religię ponad kompetencjami i umiejętnościami, jestem do tego przyzwyczajony.

ocenił(a) film na 1
NikKlik

jest Pan taki dzielny, że ja za tą dzielność to piosenkę ładną Panu wyślę
http://www.youtube.com/watch?v=NmYy6Y1XJww&feature=youtube_gdata_player

pozdrawiam serdecznie

HRA

Wandalizm - największy powód do dumy wśród narodowców.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
NikKlik

Ludzie się bawią pięknie. Tańczą i śpiewają przy ognisku a Pan cały nafochany i niezadowolony. Trudno Panu dogodzić.

pozdrawiam jak zwykle serdecznie

HRA

Niech się jeszcze złapią za rączki ;) Przy takich przyjemnych zabawach rodzą się silne więzi emocjonalne, coś więcej niż przyjaźń... Zresztą ciekawe jest, że żadnych kobiet nie było widać przy "ognisku".

ocenił(a) film na 1
NikKlik

posiłki pewnie swoim księciom przyrządzały i stąd ich nieobecność chwilowa jak sądzę. Jajecznicę pewnie na kiełbasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones