PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32164}

Tajemnica Syriusza

Screamers
6,7 8 915
ocen
6,7 10 1 8915
Tajemnica Syriusza
powrót do forum filmu Tajemnica Syriusza

Na pytanie jak skończył się ten film, kumpel odpowiada "nie wiem, usnąłem 15-20 minut po tobie".

I wcale go nie usprawiedliwia że w 1995 roku robili kiepskie niskobudżetowe s-f.
Niektórym mógł się podobać ale w odpowiedzi na dużo pozytywnych komentarzy jestem zmuszony przestrzec nie znających tematu. Wcale nie jest tak kolorowo jak to piszą wokoło.
Na temat aktorstwa, efektów i fabuły nie mam ochoty się wypowiadać. Dodam tylko że u mnie w kuchni po zmroku jest bardziej mroczno.

użytkownik usunięty
KarolZet

Kosma84 się podobał po prostu KarolZet ;) Czy wszystkie komentarze każdy musi koniecznie uzasadniać ? NIE ;) Można i nie trzeba ;) Mi się też podobał, kawał dobrego s-f. Dziś po seansie ;)

ocenił(a) film na 6

Takie komentarze podoba/niepodoba zamieniając forum dyskusyjne w śmietnik. Tekst "a mi się podoba" z punktu widzenia dyskusji jest kompletnie bez sensu. Przez taki niemerytoryczny bełkot forum dyskusyjne zamienia się w kolejny ściek w rodzaju czatów, twitterów czy facebook'ów. Potem ludzie przychodzą tu. aby dowiedzieć się czy film jest dobry czy zły, a znajdują pyskówki.

użytkownik usunięty
KarolZet

KaroluZet, forum jest od swobodnego wyrażania myśli :) Każdy może mówić w temacie co chce i ile chce ;D A ściek będziesz miał zawsze i wszędzie, na każdy portalu społecznościowym. Tak było, jest i będzie. Amen

ocenił(a) film na 6

Co nie zmienia faktu, że mogę oczekiwać, że autor wypowiedzi prezentuje jakąś wiedzę związaną z filmem (skoro przyszedł na forum filmowe) i będzie w stanie wytłumaczyć co go tak uszczęśliwiło w danym filmie. A tak ogólnie to uważam, że to, że bajzel jest i był, to nie jest powód do tego aby to zlać, tylko raczej aby bardziej dążyć do uczynienia dyskusji bardziej wartościową. Standardy trzeba ciągnąć w górę, a nie w dół, aby się słabsi rozwijali, a nie lepsi degradowali.

użytkownik usunięty
KarolZet

Nie wszyscy oczekują wiedzy związanej z filmem bo pamiętajmy że nawet małolaty i dzieci w wieku szkolnym korzystają z filmweba. A dzieci jak wiadomo mają inny punkt oceniania filmów i wypowiedzi :) Kończę te burze mózgów bo nie mam zwyczaju wypowiadać się w imieniu ogółu społeczeństwa :) Każdy człowiek jest inny i ma inne gusta, a tych jest wiele :) Pozdro :)

ocenił(a) film na 6

I tu naświetliłeś kwintesencję problemu. Wypowiadają się ludzie, którzy nie mają wiele do powiedzenia z racji braku doświadczenia. A nawet w szkole, dobrzy poloniści, uczą zdrowego odruchu "uzasadnij". A jak nie umiesz uzasadnić, to się najpierw zastanów zanim coś powiesz. Mnie również tak uczono i na zdrowie mi to wyszło. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones