PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676339}

Tajemnice lasu

Into the Woods
6,0 57 777
ocen
6,0 10 1 57777
6,1 16
ocen krytyków
Tajemnice lasu
powrót do forum filmu Tajemnice lasu

Kilka naprawdę ładnych piosenek, m.in. początkowa śpiewana przez Czerwonego Kapturka, piękne głosy. Wielka szkoda, że ostatni akt jest nudny jak flaki z olejem.

palesilence

w pełni się zgadzam co do ostatniego aktu. mogliby sobie darować kolejne dwie piosenki o niczym, przydługie i na tą samą nudną melodię.
początek dobry, parę zabawnych scen, ale reszta to nudy.

ocenił(a) film na 8
_j_w_

Zgadzam się, że mogłoby być lepiej. Sam motyw łączenia baśni - super, coś nowego, ale... kurczę, czegoś mi zabrakło... nie wiem, czego, ale od chwili, gdy posypały się "rzekome" happyendy, to jakoś tak.. fabuła opadła.

ILoveRock23

Mi zabrakło emocji w tym musicalu. Główne postacie były tak nijakie, że nie byłam w stanie polubić czy "nie polubić" nikogo. W drugiej części żadna, ale to żadna piosenka mi się nie spodobała, wręcz odniosłam wrażenie, że są jednakowe.
Pomysł bardzo fajny, połączenia kilku baśni i próba pokazania, jak to wygląda po końcowym "żyli długo i szczęśliwie". Niestety twórcy z tej próby nie wyszli wg mnie zwycięsko, a to za sprawą słabej strony muzycznej i nijakich postaci. Oglądam sporo musicali i w każdym z nich emocje, uczucia są na pierwszym miejscu. W Tajemnicach Lasu emocji brak całkowicie niestety.

palesilence

Polecam obejrzeć wersję teatralną, Akt Drugi jest dłuższy, ciekawszy (choćby repryza "Agony") i bardziej dopracowany.

mormonau

Jaki jest tytuł wersji teatralnej?

menysek

Dokładnie taki sam :D link do nagrania z lat 90. ---> https://www.youtube.com/watch?v=kqCsQCsinK4

ocenił(a) film na 6
palesilence

Ja to bym w ogóle wywaliła druga część filmu xd,Kopciuszek mógł nie wywalać tej fasolki na ziemie i już ;D
pomysł był, ale nie końca zrealizowany. Pierwsza część mi się podobała nawet.:)

Weronikaaa_fw

Też uważam iż film się powinien zakończyć w momencie ślubu, był by wtedy o wiele lepszy. :(

ocenił(a) film na 7
MalikLove

wtedy nie byłoby przesłania ,,uważaj czego pragniesz", chociaż też wolałam pierwszą połowę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones