PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1155}

Tajemniczy ogród

The Secret Garden
7,3 49 642
oceny
7,3 10 1 49642
7,0 8
ocen krytyków
Tajemniczy ogród
powrót do forum filmu Tajemniczy ogród

Jestem facetem. Lubię samochody i gry komputerowe. A mimo to mi też film się podobał !!! Jest jak białe piórko na wietrze - lekki i uroczy.
Zastanawia mnie czemu na ścianach wisiały takie jakby wielkie kotary? I myślałem, że je potem zdejmą....
Lord Craven - zmieniłbym aktora. Ten jest średni.

ocenił(a) film na 9
mangomel

to że lubisz samochody i gry komputerowe to raczej nie ma znaczenia, ja np bardzo lubię oglądać horrory a Tajemniczy ogród bardzo mi się podobał :))

ocenił(a) film na 7
black_butterfly7

No to mamy podobne poglądy, ja również bardzo lubię oglądać horrory, a i "Tajemniczy ogród" był dobry. Ogólnie stare dobre kino familijne, teraz to już raczej takie filmy się nie zdarzają, zapewne jest to związane przez rozwój techniki, producenci wolą ładować miliony w produkcje niestworzonych historii o superbohaterach...

mangomel

Takie dywany wieszano w zamkach, żeby je ogrzać, pokoje były wielkie a ściany wysokie...

ocenił(a) film na 8
mangomel

Co do lorda w pełni zgoda. Dawajcie Jeremy'ego Ironsa. On by to wygrał.

TangoAndWaltz

A ja uważam że aktor dobrze zagrał - Miał ciekawy smutny wzrok .

buterfly

Niebywałe podobieństwo do Reznora w klipie "the Perfect Drug". Scenograficznie zresztą wcale nie inaczej.
Mówiąc szczerze, zawsze miałam wrażenie, że gdyby Lynch porwał się na reżyserię "Tajemniczego ogrodu",
to rezultat zapewne wyglądałby jak wspomniany teledysk NIN :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones