PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603850}

Tajna agentka

So Undercover
6,1 18 178
ocen
6,1 10 1 18178
Tajna agentka
powrót do forum filmu Tajna agentka

"Molly (Miley Cyrus – gwiazda "Hannah Montana" i "High School Musical 2")"

Cóż za rekomendacja:).

"jest uroczą nastolatką"

Łał - cóż za nowa rola - dobrze że się stara zrywać ze swoim wizerunek tandetnej pseudo aktoreczki:).

"która pracuje z ojcem byłym policjantem, a obecnie prywatnym detektywem".

łał - pewnie największy duet od czasu jak policjant Sylwek Stallone pracował z własną mamuśką:).

"Pewnego dnia zgłasza się do niej FBI z prośbą o pomoc w ochronie córki jednego ze świadków, który wkrótce ma zeznawać przeciwko szefowi mafii".

Aha - FBI do ochrony świadka potrzebuje nastoletniej gówniary - nieźle jak na służbę mającą dziesiątki tysięcy pracowników w każdym regionie USA:).

"Molly, tym razem jako tajna agentka, trafia do college’u, a tym samym w sam środek różnych, również nieczystych rozgrywek między uczelnianymi bractwami."

Uuuuuuuuuu - normalnie złowroga loża masońska, iluminaci i Al-Quiada w jednym:).

"Nowe koleżanki to nowe kłopoty, ale również świetna zabawa".

Jak uroczo.

"Czy Molly odniesie sukces w swojej tajnej misji?"

Nie wiem ale bardziej zastanawia mnie skąd wezmą pacanów którzy zapłacą za wizytę w kinie:).

Ale jeśli ten wybitny film się zwróci to pozostaje tylko jedno:

http://www.youtube.com/watch?v=Q2-pHvqq_BQ

tc1987

Jesteś świetna/y! Najlepsze to z iluminatami:D

ocenił(a) film na 1
tc1987

Zgadzam się, film to jakieś nieporozumienie ale również Twoje oczekiwania wobec niego są po prostu śmieszne. Bo czego można spodziewać się po filmie kierowanym do dwunastolatek (chcących zobaczyć swoją ukochaną odtwórczynię Hannah Montana) ? I właśnie na poziomie takich dzieci jest ten film, więc nie przesadzajmy.

Ariadna1396

Możliwe - sam bym tu nie zajrzał gdyby parę razy na FW nie wyskoczyła mi nachalna reklama filmu więc musiałem wziąć odwet za wyrządzany niesmak:).

ocenił(a) film na 1
tc1987

dobre. hehe
kiedys obejrze, ale zbyt wiele nie oczekuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones