PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603850}

Tajna agentka

So Undercover
6,1 18 178
ocen
6,1 10 1 18178
Tajna agentka
powrót do forum filmu Tajna agentka

Weekend, wolny dzień, czas na relaks przy jakimś fajnym filmie.
Wybór padł na komedie.
So Undercover - film z 2012 roku, z gatunku komedia-akcja, na Filmweb oceniona na 6,3.
Spodziewałam się czegoś lekkiego, miłego, przy oglądaniu czego raz po raz się uśmiechnę.
Niestety..
Okazało się iż jest to kiepska próba połączenia serialu "Veronica Mars" z filmem "Miss Agent".
Nie wiem za co ten film ma Filmweb otrzymał 6,3, na IMDb ma 4, i to raczej bardziej
sprawiedliwa ocena.
Miley Cyrus - kiepska. Sztywna i nienaturalna. Momentami aż drażniła.
Rola prywatnego detektywa kompletnie jej nie wyszła.
Dialogi w filmie kiepskie i sztuczne.

Niestety jak dla mnie to zmarnowane 90 min.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
welna23

Szanuj czyjeś zdanie. Miley jest kiepska ale fabuła w środku była nawet. Film na jeden raz. Przypomniał mi się film z tego typu z lat 80 ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Fabuła jest o chłopaku z liceum który zostaje agentem a jego klasa z liceum jedzie na wycieczkę autobusem szkolnym. Kierowcy się zmieniają a na końcu jest "małe ognisko". Jakby ktoś podał tytuł tego filmu to byłbym wdzięczny:D

Sherif27

http://www.filmweb.pl/film/Szpieg+bez+matury-1991-32941 - zapewne o ten film tobie chodzi...

Sherif27

Ja oceniam filmy a nie to co się kryje za nim!Większość ludzi na tym portalu potrafi tylko krytykować i to jest żałosne!

ocenił(a) film na 6
welna23

Ja nie napisałem że się z nim zgadzam. Mnie w miarę się podobał ale dziełem sztuki to ten film nie był i z nie którymi rzeczami mógłbym się zgodzić. arbiter Wielkie dzięki:)

Sherif27

....arcydziełem to nie było no ale chyba się nie spodziewałeś po takim filmie czegoś wybitnego;).?

ocenił(a) film na 6
welna23

No oczywiście, że nie:)

ocenił(a) film na 4
kulturalneuczucia

Ja uważam,że można się przy tym filmie rozerwać. Nie trzeba sie skupiać na fabule,można zrobić pauzę i nie mieć wyrzutów sumienia. Na plus,ale jednak jak pisali poprzednicy to nie arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones