PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709674}

Tajniacy: Mniejsze zło

Spooks: The Greater Good
6,1 4 034
oceny
6,1 10 1 4034
Tajniacy: Mniejsze zło
powrót do forum filmu Tajniacy: Mniejsze zło

Can't wait!

ocenił(a) film na 5

Uwielbiałam serial. Nie mogę doczekać się wersji kinowej. Szkoda tylko, że nie pojawia się więcej osób z serialowej obsady: Richard Armitage, Rupert Penry-Jones, Matthew McFadyen, Keeley Hawes czy Nicola Walker...

ocenił(a) film na 8
Dahud

niestety serial , jak zapewne wiesz, miał bardzo dobre wyniki w uśmiercaniu swoich głównych (z wyjątkiem Harego Pierca) ogólnie lubianych bohaterów ,lepsze nawet chyba niż "24 godziny", tak ze występ tych postaci w filmie raczej nie wchodził w rachubę.
A co do samego filmu , to bardzo fajnie , klimat serialu został zachowany , naprawdę warto

ocenił(a) film na 8
krzysio53a

A gdzie można go obejrzeć ? Błagam o link :)

ocenił(a) film na 8
359

ja widziałem w kinie , ale niestety nikła szansa na pokazy poza uk, moze jak pokaza na bbc za kilka miesiecy , albo jak wyjdzie na dvd to gdzies wyplynie

krzysio53a

Czy są jakieś odniesienia do ostatnich sezonów serialu? Utknąłem na 5 sezonie i nie chciałbym żadnych spoilerów.

ocenił(a) film na 8
Man_With_the_Plan

ten serial bazowal na zwrotach akcji i eliminowaniu glównych bohaterów , obsada zmieniala sie znaczaco co rok jak zapwene zauwazyles , tak ze bylo by wskazane uaktualnic wiedze o pozniejszych sezonach , bo mozesz nie rozpoznac , z malymi wyjadkami wielu bohaterów

359

https:// pebx.pl/t/ spooks-the-greater-good-2015-web-dl.1487213/

ocenił(a) film na 7
359

Już jest w sieci. Z polskimi napisami.
Moim zdaniem - dobry film, mocne 7.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Rajwant

Też już jestem po :) Moja ocena to 8. Końcówka rewelka, ze spokojnym akcentem, ale zaskakująca :)

ocenił(a) film na 7
krzysio53a

Czy w serialu każdy odcinek jest o czyms innym czy może jest ciągłość?

ocenił(a) film na 8
aronn

w kazdym sezonie jest tylko 6 odcinków i mniej wiecej tworza jedna calosc

ocenił(a) film na 8
Dahud

Ogólnie to pojawiło się dwóch aktorów głównie fantastycznych. Harington, który gra w Grze o Tron, horrorach itp. i aktor, który grał Merlina

ocenił(a) film na 6
Dahud

Pierwsze słyszę że film powstał na podstawie serialu, sprawdzę i raczej obejrzę... Sam film od początku skojarzył mi się z serialem "Homeland", w warunkach brytyjskich. I potem już do końca nie mogłem pozbyć się tego wrażenia. Dosyć mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones