PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107061}

Tajniak z klasą

Underclassman
6,4 4 411
ocen
6,4 10 1 4411
Tajniak z klasą
powrót do forum filmu Tajniak z klasą

Film jest poprostu NUDNY. Ni to komedia, ni sensacja. Akcja ślimaczy się niemiłosiernie, dopiero w 4/4 filmu zaczyna się jakaś większa akcja związana z głównym wątkiem. Przez cały film przeplatają się imprezki, mecze koszykówki, i nudny wyścig skuterami (gdzie zresztą nasz policjancik przegrywa). Nic one nie wnoszą do fabuły. Zaś sam głowny bohater to jakiś nieudacznik i do tego gada jak najęty i zgrywa kolesia (joł men, madafaka). Unikajce syfu! NIE POLECAM!

fuckyou2k

Niestety muszę się z tym zgodzić, film kompletna klapa, jak ktoś lubi filmy familijne oraz dla młodzieży to pewnie się takiej osobie spodoba. Tak jak przedmówca stwierdził, śmiać nie ma się z czego, akcja może i jakaś jest, ale bardzo słaba co sprawia, że na filmie można spokojnie zasnąć. Nie wiem skąd taka wysoka ocena dla tak słabego filmu.

mac0071

Tobie odpowiem ale twojemu przedmówcy (założycielowi tematu to za sam nick nie napiszę nic)
Film faktycznie młodzieży się podoba, ale dla mnie to już taka groteska, Nic tam nie ma ciekawego, a może to nie komedia ani sensacja tylko nowy gatunek filmowy? :D

ocenił(a) film na 5
fuckyou2k

Niestety masz rację. Film jest nudny, a główny bohater jak dla mnie wręcz irytujący. Jeśli byłaby to stricte komedia, to taka kreacja Nicka Cannona jest w porządku. Ale musiałaby to być komedia. A to komedia nie jest. Wg filmweba komedia kryminalna. A wg mnie? Chyba faktycznie "nowy gatunek filmowy". Mimo, że nie było makabry, to sądzę, że to było stracone 95 minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones