PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394356}
6,4 49 495
ocen
6,4 10 1 49495
Tak to się teraz robi
powrót do forum filmu Tak to się teraz robi

Który film wybrać na dziś wieczór?. Pierwszy leci na TVP drugi na TVN. Mam ochotę się trochę pośmiać i nie wiem na który film się zdecydować. Który jest fajniejszy?

kasia_kocur

Właśnie, ja też się nad tym zastanawiam. Anyone?

kasia_kocur

Hmm mi osobiście bardziej się podoba film "Z ust do ust" :). Można się trochę pośmiać no i gra Kevin Costner :D.

kasia_kocur

Też się nad tym zastanawiam ale chyba na ' Z ust do ust ' się zdecyduję ze względu na Costnera i chyba to przeważyło :)

ocenił(a) film na 7
kasia_kocur

Ja obejrzę "Tak to się teraz robi", bo jeszcze tego nie widziałam, a "Z ust do ust" leci w tv przynajmniej raz w roku (chyba było ostatnio na wiosnę)

kasia_kocur

podbijam :)

ocenił(a) film na 7
kasia_kocur

"Z ust do ust" widziałam 3 razy, nie jest to arcydzieło, ale coś w sobie ma, skoro do tego wracam... Chyba przyciąga mnie Mark Ruffalo, którego bardzo lubię w roli słodziaków i niezawodny Costner. "Tak to się teraz robi" także oglądałam, ale bez rewelacji.

nevergonnabe

3 razy? To chyba mnie przekonałaś do "Z ust do ust" :)

ocenił(a) film na 7
kasia_kocur

Widzę, że "Tak to się teraz robi" wyemitują też jutro, po 23-ciej, to może dziś włącz "Z ust do ust". Mam nadzieję, że film Ci się spodoba. Udanego seansu:)

ocenił(a) film na 7
kasia_kocur

I jak film?

ocenił(a) film na 7
kasia_kocur

O wiele lepszy Tak to się teraz robi,ten z TVN w ogóle nie śmieszny.

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Też się zastanawiałem i wybrałem jednak "Tak to się teraz robi". Film nowszy o 5 lat od tvnowskiego i dobrze się go ogląda.

kasia_kocur

Zdecydowanie "Z ust do ust".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones