PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394356}
6,4 49 490
ocen
6,4 10 1 49490
Tak to się teraz robi
powrót do forum filmu Tak to się teraz robi

Słabe niestety

ocenił(a) film na 4

Temat dobry, aktorzy dobrzy, ale... coś w tym filmie jest nie tak. Aniston gra tak, jakby wymyślała tekst na poczekaniu przypominając sobie dialogi z poprzednich komedii. Bateman niby ok, ale raczej nadrabia miną. Ubawiłam się na kilku scenach - zawsze z udziałem Sebastiana. ten dzieciak jest genialny. gdyby było z nim więcej scen to i ogólnie film byłby lepszy. Według mnie jakiś kiepski scenarzysta poszedł na łatwiznę i gdyby nie ten mały to nie warto byłoby na ten film spojrzeć.

ocenił(a) film na 5
lena_s_2

obejrzałam ten film tylko ze względu na Aniston..żałuję, bo nudziłam się na nim. Czekałam aż w końcu podłoży spermę i zniknie z ekranu ta denna aktoreczka-piosenkarka, była Pitta, nie pamiętam jak się nazywa a cofać mi sie nie chcę. Im starsza tym gorzej gra;/
film sam w sobie jest na takie niedzielne popołudnie, takie bardzo nudne i zdesperowane popołudnie niestety.

ocenił(a) film na 6
DrzwiamiWTwarz

I Aniston i Julitte Lewis to byłe Pitta. Ciekawe, czy dużo rozmawiały o nim na planie...

ocenił(a) film na 6
lena_s_2

Film moim zdaniem przede wszystkim potwornie głupi. Nieprawdopodobny.
A grę Aniston uwielbiam. Gra bardzo naturalnie, bez wydumania i pretensjonalności. Taka dziewczyna z sąsiedztwa.

ocenił(a) film na 3
lena_s_2

Zgadzam się co do dzieciaka :D Świetny był i też uważam, że przydałoby się więcej scen z nim. Ogólnie zdecydowałam się na obejrzenie go ze względu na Jennifer Aniston, którą z resztą bardzo lubię. Ale film uważam za dno. Można się nieźle wynudzić. Zakończenie - beznadziejne. Ogólnie moja ocena filmu to 3/10.

ocenił(a) film na 8
Zochii

Ale o gustach się nie dyskutuje, bo moim zdaniem zakończenie super i film uważam za bardzo dobry :)
Tak już jest, niektórym taka lekka komedia się podoba a innym nie :)

lena_s_2

Zgadzam się, że film mdły i przynudzał, a mnie dzieciak wydał się strasznie irytujący (Niemcy nazywają takie dzieci "Klugscheisse" i to najlepsze określenie- w tłumaczeniu: "Przemądrzałe gó...o"). 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones