PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1046}

Taksówkarz

Taxi Driver
7,8 236 786
ocen
7,8 10 1 236786
8,5 48
ocen krytyków
Taksówkarz
powrót do forum filmu Taksówkarz

W TV ?

użytkownik usunięty

Mam pytanie czy ten film był kiedyś emitowany w telewizji i na jakim kanale bo ja nie widziałem żeby ostatnimi czasy ten film był gdzieś emitowany a np. Ojciec Chrzestny, Pluton i inne klasyki często są emitowane w Tv ?

ocenił(a) film na 10

Filmy tego typu, czyli wymagające większego skupienia od widza praktycznie nie są w dzisiejszych czasach emitowane w telewizji. Wszystko za sprawą widzów, którzy z bardziej ambitnych produkcji przerzucają się na tandetę skrojoną pod publikę. Na próżno szukać Taksówkarza w stacjach takich jak TVN, TVP lub Polsat. Ewentualnie czasem możesz rzucić okiem na kanały takie jak TCM, czy AleKino+ w godzinach nocnych/wieczornych, choć wątpię, aby go tam emitowali. Polecam zaopatrzyć się w wersję DVD, to chyba jedyne, słuszne wyjście ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Verterain

Np. na takim Pulsie czasami trafia się tam dobry film ;)

ocenił(a) film na 10

Tak, tak jak mówiłem, można też trafić czasem na AleKino+, TCM, albo też CBS. Na HBO niby też czasem coś puszczą, ale u nich chleb powszedni to filmy komercyjne.

ocenił(a) film na 4
Verterain

Przecież "Taksówkarz" jest wałkowany na Polsacie i TV4 od lat. Jarosław Łukomski tam czytał. W 2013 i 2014 to parę tygodni był.

ocenił(a) film na 10

Widzę że nikt nie odpowiedział konkretnie na zadane przez użytkownika pytanie, oprócz użytkownika Goro_Gondo. Film leciał na Polsacie i TV4 a ostatnio na Stopklatce. Kiedyś też był na TVP2 i TVN,więc to nieprawda że, cytując wypowiedz jednego z userów, "Na próżno szukać Taksówkarza w stacjach takich jak TVN, TVP lub Polsat".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones