PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119090}
5,5 7 225
ocen
5,5 10 1 7225
4,7 3
oceny krytyków
Tamara
powrót do forum filmu Tamara

8/10

ocenił(a) film na 8

Nie należy śmiać się z ludzi którzy są inni i co za tym idzie nie ulegają wpływom mas, są indywidualistami.

ocenił(a) film na 6
JAKnieZpolski

Szczególnie jak znają magię. Ogółem tacy ludzie skrywają wiele i mogą być niebezpieczni. Sama jestem indywidualistką i mogłam identyfikować się z bohaterką, jednak nie jestem aż tak naiwna...Przynajmniej tak sądzę. Dlatego też od początku do końca byłam po jej stronie.

ocenił(a) film na 8
Perenelle

Ja też byłem po jej stronie...

JAKnieZpolski

Ja też byłem po tej samej stronie w gimnazjum i w liceum byłem wyśmiewany po prostu ludzie szukają sobie kozła ofiarnego na studiach się to trochę zmieniło, ale ja na szczęście nie znałem magii.

JAKnieZpolski

Gawiedzią która płynie z prądem nigdy się nie przejmuj. Błędem jest zarówno pogarda, jak i zemsta wobec nich. W ten sposób zniszczysz tylko samego siebie. Trzeba po prostu przyjąć, że takie jest życie, dopiero wtedy wygrasz. Oczywiście nie od razu, ale po latach Twoje będzie na wierzchu. Kiedy do tego dojdzie, zarówno porażka, jak i zwycięstwo będą Ci maksymalnie obojętne.

Nudne jest to co napisałem, ale niestety tak to działa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones