PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772806}
5,7 3 545
ocen
5,7 10 1 3545
5,1 12
ocen krytyków
Tarapaty
powrót do forum filmu Tarapaty

ocena filmu będzie pewnie gdzieś pomiędzy 5,8 do 6,5 . Ciekawe czy się to sprawdzi?

wojtek40i4

Znając tutejsze tj. Polskie filmy po roku 2005, to tak będzie. Sorry jeśli film jest beznadziejny to ocena będzie 4-5/10 :) Już po plakacie widzę że próbują naśladować zagraniczne "HITY" dla dzieci. Głowacki może coś uratować, ale widząc tutaj Gąsiorowską, wyczuwam katastrofę.

wojtek40i4

I będą mieli rację, na siłę wciskają parytety genderowe. Koleżeństwo chłopaka z dziewuchą w wieku 12 lat?? Koledzy by go wyśmiali. W tym wieku uważa się że "dziewuchy som gupie i na niczym sie nie znajo", to jest przed okresem dojrzewania, nie ma się jeszcze popędu seksualnego, nawet konia walić się nie da, hehe :)) We wszystkich dziecięcych klasykach przygodowych, "Goonies", "Stand By Me" są czysto męskie ekipy, w "Stranger Things" jest małolata, ale to wyjątkowa osoba z paranormalnymi zdolnościami.

CorporalHicks

co to w ogóle za wnioski? xD miałam wielu kolegów w wieku 12 lat, nikt nikogo nie wyśmiewał. nie wszystkie dzieciaki są takie. dopatrywanie się w tym czegoś nierealnego jest naprawdę komiczne XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
CorporalHicks

Lecz się na nogi bo na głowę to za późno. I przestań pisać o dzieciach w kontekście walenia konia bo smutni panowie się tobą zainteresują.

Jeżeli ktoś potrzebuje lekarza to ty, panie zwolenniku demoralizacji dzieci, i to potrzebujesz pełnego personelu z Tworek.

CorporalHicks

Co za troll.

butryk_2

To prawda, pewnie dlatego został usunięty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
CorporalHicks

obrzydliwy komentarz!!!!

Agatonik

Masz racje co oczywiste. Obrzydliwe, że ludzie kompletnie nie mają hamulców a to mogą przecież czytać dzieci....

Agatonik

To zupełnie jak twoje odbicie w lustrze - szczyt obrzydlistwa!

ocenił(a) film na 4
CorporalHicks

A co ty wiesz o moim odbiciu w lustrze? I jaki to ma związek z ocenianym i komentowanym przez ciebie filmem?

ocenił(a) film na 7
CorporalHicks

Nie umiales sie kolegowac z dziewczynami. A za realne rozwiazania podajesz przyjazn z koleżanką o zdolnościach paranormalnych. I jedziesz po filmie dla dzieci na podstawie plakatu. Nawet jak na trolla jesteś wyjątkowo smutnym przypadkiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
annvangier

Umiałem matole, w odpowiednim wieku na pewno radziłem sobie lepiej od ciebie, ale na pewno nie w wieku 12 lat, kiedy stosunki seksualne są wręcz niedopuszczalne!

ocenił(a) film na 6
CorporalHicks

Goonies -męska ekipa ?

krdor

Fakt, josh Brolin miał tam lasencję, ale jego postać miała powyżej 18 lat.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
krdor

:-)

wojtek40i4

sprawdzi się -:)
byłem, widziałem, jak dla mnie 5,5, ale pewnie wystawię 6 z życzliwości dla twórców -:)

wojtek40i4

Najpierw trzeba zobaczyć aby oceniać. Sugerowanie z góry oceny jest dość żałosne. sugerowanie wysokiej oceny jak i krytykowanie. Zobaczyć i dopiero uczciwie ocenić.

M70

"uczciwa ocena" - 1 XD

M70

Dokładnie polskiemu kinu dla dzieci trzeba dać szansę niech broni się samo. A jest nieźle bo zeszłoroczne "Za niebieskimi drzwiami" i “Tarapaty” stanowią zapowiedź, lepszych czasów dla polskiego kina dla dzieciaków.

Merlin_Zkielc

Czas najwyżej bo takie produkcje zakończyły się u nas w latach 90-tych - A już tak od 2000 roku można powiedzieć brakuje takiego kina.

ocenił(a) film na 6
wojtek40i4

Blisko, ale obecnie jest 5,7

krdor

A prawie 2 lata później wciąż 5,7 więc stabilnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones