PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7799}

Tata i małolata

My Father the Hero
6,1 19 313
ocen
6,1 10 1 19313
5,5 4
oceny krytyków
Tata i małolata
powrót do forum filmu Tata i małolata

xxxxxxxxx

ocenił(a) film na 9

uwielbiam ten film , żadna tandetna komedia romantyczna, jest oryginalny i jedyny w w swoim rodzaju, Gerard rządzi

ocenił(a) film na 8
katja_18

też mi się podoba.... mało teraz jest takich sympatycznych, letnich filmów....

ocenił(a) film na 9
los_sicarios

no właśnie (: scena jak on gra na fortepianie i śpiewa o rozkwitających dziewczynkach a sala momentalnie robi się pusta, jak widzi córkę w skąpym stroju i przykrywa ją ręcznikiem, ta niebezpieczna akcja ze skuterem i epicki upadek przy brzegu, to udawanie kochanka, ta samoczynnie nakręcająca się wyobraźnia córki, w ogóle temat nieszablonowy a zarazem pokazany w sposób nie wywołujący zgorszenia

ocenił(a) film na 8
katja_18

Scenka z fortepianem "Dziękuje niebiosom za małe dziewuszki" chyba najlepsza, heh... :p

ocenił(a) film na 8
los_sicarios

Jeśli ktoś lubi filmy z podobnym klimatem, to polecam inną świetną komedyjkę Kapitan Ron - świetna rola Kurta Russela.

ocenił(a) film na 9
los_sicarios

Kapitana Rona oglądałam - lekki przyjemny klimat, jednak do komedii z Depardieu i Heigl mam sentyment bo mnie zachwyciła pod każdym względem do szpiku kości. No scena z fortepianem to fenomen bo kontekst sytuacyjny poraża (:

ocenił(a) film na 7
katja_18

racja, film jest niesamowicie przyjemny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones